Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pestuś - Twój mąż oszaleje z zachwytu :D A Makarenka dalej nic nam nie powiedziała o tym koreańskim masażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no psetka trzy łancuszki i juz na uparyego to juz mam dla was te stringi nakreciłąm juz ponad dwa metry tych łancuszków to podziele na paski po trzy dla kazdej i juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca dla mnie the best ;) a przebiśnieg sie od wczoraj nie odzywa,wysyłałam do niej i wczoraj na gg i dzisiaj i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś jak tylko znajde tą stronke z tym masażem to zaraz wam wkleje,ale to taki erotyczny masaz jest hihihihihihihihiihihhihihihiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, napisalam niechcacy na topiku TWA co z moik zdrowkiem. ;) Wiec jest troszke lepiej, ale jeszcze nie calkiem. Dziekuje, ze pytasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś ale ty nie myślisz.... no jak sie tak napatrzymy,to tak to znienawidzimy ,tak strasznie heheheheheheeee że same sie nauczymy i damy sobie radę bez tych ogierów a może gierojów hahahahahahaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - odpisałam Ci na TWA :D Makarenka - przyda sie na przyszłość ;) Pestuś - no jak nie ? ;) Hmmmm trzeba cos z tym zrobić ;) Podczytująca - rób jak najwięcej ... myslę że tutaj będzie dużo chętnych choćby na te łańcuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestus nawzajem będziem sie masowac.......hahahahahahahhahaaaaa tyle nas tu ze wystarczy hahahhahhahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka narazie co do koloru nie ma wyboru albo jano blado żółte albo ... hmmm innych nie ma na magazynie heheh mam 280m takiej samej i narazie na niej trenuje hehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×