Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzuś, też mialam taki okres w zyciu, ale to straszne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingiś - zamknąć...choć zapomnieć sie nie da . Ale nie smućmy się - myślę że wszystko idzie ku lepszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to dziwne;) .. ale jak nie ma eksa to jakoś im się z jedzeniem poprzestawiało i czasami nie nadązam z podawaniem :D Ja juz piżamkę zwczasu ubrałam:D ... potem tylko ząbki i myk do łóżeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na powaznie...... piszecie o wychodzeniu z dołka i tak sobie mysle ze z tym prawda oklepana jak nic innego ale czas wiele spraw pomaga naprostować ehhh wiem sama po sobie niby ..... jest zemną dzuo lepiej niz jeszcze dwa miesiące temu ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - to sprawa indywidualna , ja jestem od roku sama .... tyle że sprawa jeszcze była . Myślałam że będzie gorzej ale gładko przeszła i od miesiąca z haczykiem już jestem znowu sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzenie z dolka zalezy od nas, zrozumialam to kiedy musialm b. mocno walczyc. Ale czas jest takze wspanialym lekarzem. Tak, Pomorzus, zamknelam, ale te sprawy beda zawsze czescia mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie...
Prosze, pomozcie nam, zbieramy glosy na schronisko. Zostaly 2h. Sami nie damy rady, Blagam :( mam duza prosbe! wejdz na www.krakvet.pl/forum zarejestruj się, wejdz w forum na: sklep www krakvet pl i tam jest ankieta: głosowanie na luty ktore schronisko otrzyma pomoc. PROSZĘ,.... zagłosuj na schronisko w GŁOWNIE. jesli to dla Ciebie nie jest duzy problem, prosze, zaglosuj. schronisko w GŁOWNIE jest bardzo biedne i jesli wygra glosowanie dostanie bardzo duza pomoc (duuuuzy zapas jedzenia dla podopiecznych) od krakvetu. psy i koty nie beda juz wiecej glodowac. z gory dzieki jesli pomozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - tak samo jak u mnie .... przynajmniej dopóki nie przetnie sie ta ostatnia nitka . Wiem ,że pewnie jeszcze troszkę czasu upłynie ,ale myslę że w moim wypadku to będzie to bardzo szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnnie jestem zaa,ale nie odbierz nas źle ,pomarańcze na nas źle działają,chyba podziękujemy,bo nie chcemy siakis trojaników na swoich maleńkich ,prywatnych kompikach hehehehehhehheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - a jak Twój komp ? Gnomik postawił go na nogi ? ;) Kurcze , muszę coś wymyśleć bo jak tak dalej pójdzie będę przez trzy tygodnie bez netu ....jak oddam laptopa do reklamacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca, pa pa. Śpij dobrze. :) Pomorzuś, dla nas też wzejdzie tęcza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnomik jest dla mnie wielki,za cierpliwość do mnie i za prowadzenie mnie do usunięcia trojanów co do jednego.buziol jeszcze raz wielki dla niego... 👄 kanapeczki zjadłam,z pomidorkiem poszły w eter... nie doszły ??????????????? nie moja wina wysłałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wyjścia nie mam. Pogadamy o tym za kilka lat, wtedy się okaże. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×