Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Linguś - jak zawsze muszę sobie dobrze w życiu radzić ;) Ale znowu przegrałam 😭:D - i nic nie kombinowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takiego jednego, który ciągle przegrywa, no może czasem uda mu się wygrać i on cały czas tylko o tym. :o No to gratuluję Twojemu Synkowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy jak przegrywa to jest złośc na cały dom ;) , tupanie nogami itd ;) Dlatego mały od czasu do czasu musi przegrać - żeby za kilka lat nie było takich samych sensacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty graj, graj a nie siedż tyle na kafe ! Dzieci nie dość, że ojca nie mają w domu, to jeszcze matka siedzi na necie cały czas i nie poświęca im należytego czasu. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pomorzuś i Linguś jak mija wieczorek????? pomorzanko jak moi zieńciowie??????????? zarz mam gości także z wami nie posiedzę ale bede zaglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Pomorzuś, jakos nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale może faktycznie tak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestiuchia............. hahahahahhhahahaaaaa ty moje kochanie .........;) gdzieś ty była jak cię nie było????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc DZIEWCZYNY :):):) własnie wróciłam.... ;) jaskółki nie było....ciocia musiała zachować klasę :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Pomorzanko.... pewnie byś chciała następne zdjęcie :P:P:P Makrenkaa.... goście ? tak poźno ??? ło matko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka zięciowie szykują się już do spania :D Będzie chwila spokoju ;) Pestuś - to były raczej chyba urodzinki jakiegos dzieciaczka ?:P Fotkę z jaskółką w twoim wydaniu poproszę - a jakże :D Pewnie masz ich kilka - a mi tylko jedną wysłałaś :P Lingus - nie przejmuj się u mnie zawsze standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż..... daje czadu ;) bardzo długo nie mówił.... już zaczęlismy się martwić ... niby chłopcy lubią późno zaczynac mówić ale wiecie jak to jest.... a teraz jak klepie non stop to nie mozemy się nacieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moimi chłopcami było tak samo ;) póżno mówili ... a po dzisiejszym dniu jestem wykończona bo buzie im się w ogóle nie zamykały ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... mogą zmęczyć człowieka te nie zamkające się buzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha... miałam na myśli że milczy na razie bo trawi temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , ładnie, żle dzisiaj kojarzę ;) Linguś - szybko tu nam pisz co Ty na to -na moja propozycję ?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, chętnie bym to zrobila, ale tutaj mnie cos trzyma. Ja sie cholernie przywiazuje do ludzi i miejsc i dlatego cierpie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy ;) Kawka już gotowa!:D Linguś - wiem oczy mówisz , mam tak samo , też nie potrafię sobie wyobrazić że mogłabym rzucić wszystko i jechać w inne strony . Ale na prawdę żałuje ,że nie mieszkasz bliżej :( Krótkiego @ zaraz dostaniesz 🌻 Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×