Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witajcie, Pomorzuś re: @. Ja też żałuję, że mieszkam tak daleko, choć tak strasznie daleko to chyba nie jest. Miłego dnia. 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak sie zdublowalam ze Smoczkiem, milego dnia Ci zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięli---------- Linger---------- Tobie również miłego dnia :) Ciekaw jestem jak tam u Was pogoda bo tak straszyli mocnym wiatrem i co u mnie ledwo wiało i troszkę deszcz padał a dzisiaj względnie ładnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę szalałam z żelazkiem ;) Linguś - zaraz zajrzę na skrzyneczkę :) Witaj Maływ nocy wiało , nie słyszałeś ? :) U nas też jest ładnie , świeci słoneczko ... chociaż są momenty że wieje . Byłam z pieskiem na spacerze i widziałam juz małe listki . A w telewizji mówią że zima sie zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------wiało troszkę ale nie tak jak zapowiadali --------wichury-------a Fanaberia do pracy dzisiaj niedziela ? Pracowita laska nie ma co :)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety nadal wiej, ale juz mniej. Slyszalam, ze jest juz niestety jedna ofiara tego straszliwego wiatru. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas aż tak żle nie bylo ;) Ale spać chyba przez ten wiatr nie moglam ;) i dzisiaj jestem bardzo zmęczona :O Ale nic to mam wlaściwie juz dzisiaj nic do zrobienia , oddam się ze tak powiem slodkiemu lenistwu ;) Mały ... a co to będzie za mail ,że taki dlugi :D ...Ale pisz , pisz ja bardzo lubię czytać ... i pisać też jak zapewne zauważyleś ;) Właśnie tworzę maila dla Linger ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------ nie oczekuj nie wiadomo czego to zaledwie kilka linijek a już się spociłem :)jak mysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Maly , tylko ja pisze takie poematy ;) Ale ten wczorajszy chyba do mnie nie doszedl :( dostalam jeden od Ciebie ale chyba z przedwczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------------to Ty pisz do mnie pisz nie ociągaj się ja lubię czytać :) nawet patrzyłem że ja już 10 Tobie napisałem sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------zapomnij wczoraj do południa wytrzymałem a potem myślałem że sie wścieknę a w pracy to sami mnie zaczęli częstować żebym sie uspokoił ------------kurcze trochę złe objawy widzę u siebie mam kłopoty z opanowaniem zdenerwowania ,ale może to z braku nikotyny -------bedzie ciężko rzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pomorzuś, ja dziś będę mało aktywna. Narazka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - mój kolega plastrów używał , do tego gum a palił po 3 paczki dziennie i udało mu sierzucić w ten sposób palenie . Może to jest sposob na niepalenie ;) Linguś ale zajrzyj jeszcze dzisiaj :) Narazie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------nie mam przekonania do plastrów i gum ale może to jest też i sposób .Czy @ doszedł już, jesteś o jeden @ do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------tak też zrobiłem odpisałem ale nie na Pomorzankę chyba dojdzie :)ale chyba nie jest zbyt milutki napisałem co się dowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------czy nie ma nikogo poza nami ? czy tylko obserwatorzy i my zostaliśmy ? Ja sam na sam z kobietą łoj co to się może dziać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostałem sam tutaj ------------:( no nic wiem wszyscy mają zajęcia więc i ja ucieknę może po południu bedzie Was więcej pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poleciał odpis Mały w Twoja stronę :) Dojdzie, dojdzie ... nie ma takiej opcji w sumie ten drugi adres mailowy do mnie bardziej pasuje ;) Mały - nie mam sił na nic :( - więc raczej będzę grzeczna chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------ja też zmykam masz @ jak przeczytasz to idziemy na spacer przez okno ładna pogoda ,a nawet jak wieje to co a niech nas przewieje bo przecież nie napisze przeleci hi hi hi bez obrazy------- Laseczki ----------:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×