Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga -----------właśnie myślę co może jakiś breloczek do kluczy , nie wiem jak bardzo znacie się Ty przyjaciółka i jej mąż ? Czy ten upominek ma być praktyczny czy żartobliwy wszystko zależne jest od tego na ile sie znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak przyjaciolka to sie znamy bardzo dobrze:) chyba wolalabym zeby prezent byl uzykowy :) oo słonce u mnie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka a jak to inteligo chula? moi drodzy jeśli decyzje podjęte to teraz tylko w nich wytrwać - dla mnie najgorszy jest właśnie moment decydowania ... :) stonoga a może jakąś myszkę do kompa bardziej wypasioną? jeśli pan jest skomputeryzowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - to jest konto internetowe , odsługujesz je tylko i wyłącznie w internecie i robisz wszystko sama . Mam od kilku lat i nie wyobrażam sobie ,żebym miała wrócic do tradycyjnej obsługi finansowej przez bank albo pocztę ;) Problemów nie miałam żadnych .Łatwe , proste , przyjemna i przede wszystkim niezawodne . Stonoga - może jakaś płyta CD albo DVD Mały - chyba sie nie mylisz ...ale muszę tak postąpić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga---------------- na pewno coś osobistego tylko dla niego długopis ,pióro, breloczek do kluczy :) Chyba nie jestem dobrym doradcą nie mam pomysłów już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnego bo jedyny jaki mi do głowy przychodizł to był MŁOtek :) a inteligo smiga:) kasa na nim od razu po wpłacie:) przelewy tez robione sa szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - bo ja wysłałam tego maila do swojego kolegi z pracy :D o tym samym imieniu .Muszę mu włamać sie teraz na pocztę ;) Już powinien u Ciebie teraz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg- wpisz w przeglądarkę www.inteligo.pl , i tam powinno być jak założyć konto . Ale na prawdę polecam :) Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka--------------doszedł i ścisną mnie za gardło jak czytałem .....a ja myślałem że bedzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze nasze rozmowy dały mi dużo do myślenia ....Ale o tym napiszę Ci na @ . Nie Mały ,nie będzie dobrze i zdałam sobie z tego sprawę . Wczoraj wypłakałam to co musiałam ....ale decyzje podjełam .Tak musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------------przyszedł "M"ja pierniczę:( uciekam postaram się odezwać jak bedzie to możliwe źle mi to wygląda....pozdrawiam was wszystkich i przepraszam ale to sprawa nie cierpiąca zwłoki Pomorzanko wiesz o czym mówię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nie wierzyc w znaki??? nosilam sie ze zmiana fryzury nie tyle z chceci na to ile musu :) dzwonie do salonu a pani łaskawie mi odpowiada,ze nie ma miejsc az do swiat :) no:) a to znaczy,ze kudly bede miala nadal takie jak mam:) przebisnieg...:) powaznie to konto jest łatwe w obsludze. wystarczy ci dostep do netu.poza tym sa konsultanci ktorzy w razie potrzeby pomoga. wszyatkie wplaty na konto sa za free, jak chcesz mozesz doatwac potwierdzenie kazdej transaki na telefon koszt chyba 6 zl a jak ne to nie i wtedy prowadzenie konta tez wynosi zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynka sie smiała,ze powinnam jakos sporzytkowac ten czas wiec ja dzis wizelam ksiazke od angielskiego i sie nudze bardzo zaraz zjem 2 sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×