Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Purpurowa Łza
ja sie dopisze w temacie..j.w. net- raczej kiepski pomysł na znajomość. jak już- to jak najdłużej pościemniać i potrzymac gościa w niepwności i wtedy wychodzi szydło z wora- na czym mu zależy. Ja czasami w wolnym dniu od pracy włuczę sie po mieście, po galeriach i centrach handlowych i ..przyznaje ze czesto mam propozycje "pojscia na kawe" , oczywiscie wyczuwam rownież czy z tego "będą dzieci" czy pan ma ochote tylko na skok w bok? Mowie wtedy ze mogę poświecic tylko 15 min. bo mąz w domu ..po czym pada zazwyczaj -och, to nic moja zona w pracy. I wszystko jasne..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jest taki zły pomysł ten net.chyba to zalezy czego kto na nim szuka:) ja byłam przez 1,5 roku z facetem poznanym na necie. wlasnie zaczal od seksu z rozmowie szybko stwierdzil,ze nie tedy droga ale tak nam sie przyjemnie rozmawiało,ze pozniej była kawa jedna ,druga trzecia ...wspolne wyjscia, nawet epizod ze wspolnym mieszkaniem. ktory trwal 8 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się stonoga rocznikowo jesteś 77, jak myślę :) 🖐️ purpurowa mnie się wydaje, że net to miejsce dobre jak każde inne - jeśli z kogoś ma wyjść szydło to i tak wyjdzie i nie ważne czy poznany w sklepie, u koleżanki czy w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
stonogo- wiesz, zalezy od tego , jakie sie miało doswiadczenia dotychczasowe. Ja przezyłam coś takiego, poznałam pana- milutki, pogadaliśmy na gg, okazało sie ze pracujemy w tej samej branży- ale w konkurencyjnych firmach, wiec gadalismy dalej, o wszystkim i o niczym. Wkoncu chciał na kawe, umowilismy sie- ale musiałam wziąc nadprogramowy dyzur w pracy i poprostu niemogłam. Po czym włączam kompa i gg- a tam same bluzgi, kur...y, szma..y, i wogole.Wyszło..dobrze ze na początku, bo jak by mnie bluzgał po fakcie to chyba bym na prozaku musiała jechac. A co sie stało ,ze nie jesteście już razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegu 🖐️ ja z reguly jak juz kogos nanecie poznam to szybko daze do spotkanie,zeby nie rodzic niepotrzebnych zludzen :) i nie o seksie tu mowa. ja z tym Panem nadal mam kontakt:) ale taki kolezenski:) wiesz purpurowa powody były 2 :) jesli mialoby cos z tego byc to TYLKO małzenstwo z razsadku:) bardzo go lubilam ale nie kochałam,nie bylo tych sławnych motyli. a 2 powod - zaczal ingerowac w to gdzie mam pracowac i co robic ! a ja bardzo nie lubie wtracania sie w moje sprawy.stanelo na tym,ze nie mial wsparcia tylko ciagle karcenie,ze zle robie a on to zrobilby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
powiedzcie, prosze- jak odświezacie strone, by widziec odpowiedzi? sorki ale jestem na tym forum od 20 min. i zupełnie sie nie orientuje, a nie bede udawac ze wiem jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
stonogo- wiesz? dlatego ja najpierw długo gadam -maile, gg, nie spiesze sie ze spotkaniem , by uniknąc rozczarowania. Wychodze z takiego załozenia ze jak mnie coś ciągnie psychicznie do tej osoby to łatwiej mi będzie przy sp[otkaniu, dla mnie nie wazny jest wygląd tylko to jakim jest ten moi interluktor człowiekim. Jezeli nic mnie nie ciągnie, a rozmowa jest na pozimie mniej niż zero- to nawet nie zawracam sobie gowy spotkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie albo sie dobrze rozmawia albo nie wiec jak dobrze to po co to przedluzac?? nie rozumiem i nie mów,ze nie wazne jak wyglada bo wazne:) przynajmniej dla mnie:) ja mam taka wade,że przywiazuje się do ludzi wiec wole takich spraw nie przeciagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w sumie wolę spotkać się od razu w realu, często jest tak, że z kimś dobrze się rozmawia przez internet a w rzeczywistości rozmowa nie klei się wcale, poza tym wolę jednak unikać sytuacji kiedy ktoś kto zna mnie tylko wirtualnie mówi, że mnie kocha i temu podobne farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podcztująca....
hej jestem przygarniecie mnie na wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny zmykam narazie własnie postanowiłam ze wracam na zajecia z aerobiku wiec jade sprawdzić o której są to chyba dobry pomysł na poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy imprezę moje panie hehe podczytująca tylko Ty to nie przeginaj za bardzo bo wiesz ... stół ... ;) super ekstra jest też jak gość po kilku mailach mówi, że za mną tęskni, albo wyrzuty, że on do mnie pisze a ja nic ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiedys chodzilam na aerobik ale grupa byla dosc zroznicowana wiekowo wiec jakos mnie nudzilo stanie w towarzystwie pan w mamy wieku:) przerzucialm sie na jogging ale.. na mojej trasie powstaje osiedle i teraz probuje jogi-skutek nie wiem chyba tylko zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem stonoga czy lepsze panie w mamy wieku czy piszczące nastolatki :D uciekam, jak przeżyję pojawie się po 21 :) a na marginesie to topic nam padnie :( miejmy nadzieję, że to efekt udanych poszukiwań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×