Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Buuuu 😭- nie dostałam butów :O Wszędzie te okropne baleriny .Nie pozotaje mi nic innego jak pójść na wesele w adidasach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już obskoczyłam wszystkie sklepy 😭ale i tak muszę kupić - firma nam buty sponsoruje więc chciałam to wykorzystać i kupić sobie jakieś ekstra buciki ;) A jak na złość nie ma takich jak lubię :O Przebiśniegu - no to zaraz oficjalnie rozpoczniesz weekend ;) Kurcze normalnie z sił opadłam ;) - zrobiłam sobie kawkę i znowu za chwlke czeka mnie ciężka praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realnie Linguś tylko dwie :) - ale czasami załapię sie na jakąś wirtualną kawkę jak dzisiaj np . z Małym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamie się chyba 😭- mój genialny mały synek właśnie przejchał po ekranie telewizora sporym magnesem 😭I jakieś zaciemnienia się pojawiły 😭... Kurcze , nowy prawie telewizor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mik - dziekuję😘... może na początek wyłączę telewizor z kontaktu jak to nie pomoze chyba będę musiała wezwać jakąś siłę fachową ;) Cały "pomazany" ekran mam :O chwilka mojej nieuwagi i jaki efekt ;) Mam cały gar pomodorowej - kto wpadnie ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
:) na tej stronce też pisza o wyłaczeniu i odczekaniu i następnie włączeniu..tak wiec dobrze kombinujesz :) pomorzanko ps dziekuje za zaproszenie na pomidorową :) , fakt była by to bardzo wyjatkowa pomidorowa gdybym na nia przyjechał do ciebie z Wrocławia :) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póżniej to zrobie teraz Mini Mini nie może być wyłączone ;) Mik - raz sie żyje ;) co jak co ale pomidorówkę robię wyśmienitą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
kusisz ..i to z bardzo dużym wdziękiem :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - cholerka bo wyjdę w końcu za jakąś casanovę w kobiecym przebraniu ;) Przyznam się że ogólnie marnie gotuję :D Tak lepiej ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
:) myślę że pomidorówka w twoim wykonaniu musi być wyśmienita... jednak tym razem nie skorzystam , lecz pozwole sobie zachować twoje zaproszenie na inna okazję :) ps miłego dnia..czas ruszyc w plener..pogoda jest superrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Mik A ja sie wezmę za odkurzanie ;) - tylko strach mi teraz odkurzacz włączać - oby to tylko nie była czarna seria ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh witam popoludniowo zgromadzonych kupilam sobie plaszcz i teraz nie mam nawet na chusteczki do nosa :) szukam chetnego, co by mi okna umyl, znow deszcz padal akurat na moje okna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orzeszki 🌻- na chandrę najlepsza jest intensywna praca ;) Stonoga - no właśnie szaleje ze swoimi oknami ;) - ręce mi tak zgrabiały że nie mogę pisać ;) :D Pewnie u nas wieczorkiem też będzie padało i tyle będzie po myciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - przynajmniej firanki będą czyste ;) Ufff... jeszcze tylko je muszę powiesić i koniec na dzisiaj ;)Zacznę rozkoszować się słodkim lenistwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie domu bez firanek ;) Mimo wszystko dają \"ciepło\" .No ale fakt , wieszać je to mi poprostu ręce opadają ;) Jeszcze jedna sztuka sie pierze i ... koniec :classic_cool: Telewizor uratowany ;) - link podany przez Mika uratował mnie przed zbędnym wydatkiem ;) Tak więc dziewczyny - namagnesowany telewizor wyłączamy z prądu na kilka chwil i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jakoś dziwnie w ten weekend mi się to nie uda ;) Przebiśnieg , Podczytująca , Makarenka , Pestusia , Lingusia , Mały, Orzeszek - wyłażdzie z tych krzaczorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×