Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A z tym zagadywaniem to straszne rzeczy ja już jak wdepnę tutaj to wyjść nie mogę i tak od slowa do słowa a potem bieg :) No nic na żaden odwyk na pewno nie pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Mały mam tak samo ;) ale czasami jednak przychodzi ochota na odwyk - więc jeszcze nie wiesz jak będzie ;) Ja na razie jednak sie nigdzie się nie wybieram i pozostanę wierna temu topikowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój staż tutaj a Twój to kropelka w morzu pewnie więc ja zachłystuję się się -----no i nie kiedy odbieram coś pisanego żartem zbyt dosłownie tak jak było ze Stonogą :) chyba tym razem sie nie pomyliłem :)bo po raz trzeci dziewczyna nie zniesie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafeterii w lipcu stuknie mi 5 lat ... :) Ale w sumie od tamtego roku szaleje tak na dopiero na uczuciowym ;) Stonoga - wracaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ------------------czy nagrabiłem poprostu wczoraj coś mi sie pomyliło i jak wiesz Ty coś napisałaś a ja odpisałem odpowiedz na Stonogę .akt moja wina byłem wczoraj w pokręconym nastroju mam pewną tajemnicę utrzymać do po świętach i biję się z myślami i sumieniem ale obietnica to obietnica .No i tak doszło między mną a Stonogą do nieporozumienie nie widziałem emotki :) i odpisałem poważnie a że chyba oboje mamy wrażliwe dusze wyszła obraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie sądzę ,żeby Stonoga obraziła się :) Poprostu chyba teraz nie zagląda tutaj . Czasami zdarzają się nieporozumienia - no ale jak to w necie nie widać mimiki twarzy i nie zawsze wiadomo czy wypowiedż jest w formie żartu czy też poważnie pisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , mój eks chyba znowu olał starszego synka :( Napisałam mu wczoraj smsa że młodszy jest chory i zostaje w domku i ma się skontaktować ze starszym czy ten chce sie z nim spotkać . I jak na razie zero odzewu z eksa strony . Marnie widzę ich relacje w przyszłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację nie widać rozmówcy więc jest problem . Ale zaletą jest to że ludzie mniej śmieli potrafią rozmawiać , bo nie wiem czy któreś z nas mialo by taką odwagę zaczepić kogoś zupełnie obcego na ulicy w parku i zacząć rozmowę od tak po prostu :) ja na pewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko to bardzo nie ładnie z jego strony żę nie chce kontaktu z synem ale nie martw się on nie chce się kontaktować z synem więc jeszcze troszkę a syn jego (oleje)ale on to odczuje naprawdę boleśnie choćby nie wiadomo jakim by był twardym facetem poczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie cieszę ,że pozbyłam sie troszkę tej nieśmiałości . Jeszcze jak jest więcej ludzi to sie troszke gubię - ale myślę ze jest to do pokonania ;) Ale zaczepiać np .facetów na ulicy na pewno bym się nie odważyła :D U Ciebie nie widać tutaj tej nieśmiałości :) ... No ale rzeczywiście to jedna z cech którą w necie bardzo łatwo ukryć .Już poznałam kilka osób których nigdy nie podejżewałabym o nieśmiałość - a realnie mili wstydliwe uśmiechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no właśnie starszy już go olewa . A on sobie nic z tego sobie nie robi . Wygląda to teraz tak jakby obraził się na starszego synka i nie szuka już z nim kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stąd też nikogo nie znam - realnie . Ale z mojego starego topiku poznałam kilka dziewczyn . No i kilka osób poznanych w necie też juz realnie poznałam . Mały - jeszcze nic straconego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko---------- uciekam na moment już prawie południe a w mieszkaniu pobojowisko musze posprzątać i coś na ząbek zrobić 😘 dołeczek łapie mnie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butów oczywiście nie dostałam :O ale nic to cos wymyślę ;) Kurcze , taka piękna pogoda a Mały nie chciał mnie wziąść na spacer 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz idz na boso -----------------jak dla mnie kobieta tańcząca na boso hmmmm fajna sprawa ------:) W tedy wyobrażam sobie ją taką delikatną zwiewną fajny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie skręci :) Ty tańcząca boso piękne pomalowane paznokcie :) proszę jeszcze coś a z krzesła spadne i rozmigdalę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×