Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

oj pseudo :D:D:D i takie teksty właśnie są przyczyną takiego a nie innego traktowania :D:D:D 🖐️ miłam, ja niestety nie jestem z Krakowa ;) :) ja sobie chyba zamieszkam w pracy jak tak dalej pójdzie ... wrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przebijśnieg, ja posiadzam poczucie własnej wartości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przebijśnieg, ja posiadzam poczucie własnej wartości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim_bufon
:-) Ależ oczywiście, Przebijśnieg, że mógłbym nie przekręcać. Ale jednocześnie mógłbym się upierać, że to Ty przekręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim_bufon
A może Ci się tylko tak wydaje? Sama dobrze wiesz, że u kobiet tak czasami bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek w miodzie
czesc🖐️ jestem kompletnie rozwalona i nie wime, ile to jeszcze potrwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim_bufon
Dobra, ja muszę zmykać. :-) Powodzenia. Dziękuję za miłą pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim - wyjątkowo Ci pomacham Orzeszku Witaj :) 🌻 Przebiśniegu - właśnie korzystam z dobrodziejstw zwolnienia :) A Ty jeszcze w pracy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co mam zrobić..czy sa na to jakies afirmacje zmarnowalam 8tygodni i chyba jestem w niewiele lepszym stanie boje sie, ze spadne na margines tego spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nastrój mam taki jak pogoda. nawet nie chce mi sie Was czytać, nie moim zamiarem było wywołanie wczoraj zamieszania. jesli ktoś sie wczoraj przeze mnie poczuł urażony to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaetka
czesc, ja tylko powiem wam ze czesto lepiej jest bez faceta niz z.. Ja jestem w zwiazku ale sytuacja wyglada tak ze to mnie bardziej zalezy i strasznie sie mecze. Zakochalam sie w kobieciarzu, oglada sie za innymi, utrzymuje kontakty z bylymi a ja nie potrafie sie od niego uwolnic. Nie szanuje mie wogolea i ja siebie przestaje. Nie mam sily, robie wszystko co on chce i juz na siebie patrzec nie moge. Chce byc sama a nie potrafie od niego odejsc. trzymam za was wszystkie kciuki abyscie znalazly facetow wsanialych a wole byc sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja nie mam w realu wyrozumialej osoby kolo siebie albo ja mam nie takie oczekiwania o wobec rodziny, sama juz nie wiem i chyba w ogole mam PMS i musze pojsc po cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga-🌻-spoko:) przecież nic sie nie stało :) Beatka -🌻- samemu na dłuższą metę jest ciężko , ale zgodzę sie lepiej niż być samemu niz w nieszczęśliwym związku . Przebiśniegu - ale wieczorkiem zajrzysz ?:) Orzeszku - kup czekoladę i zjedz z przyjemnoscią :) A może dwie i zjedz też w moim imieniu , bo mój humorek z dobrym też ma dzisiaj niewielele wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki choc mam nalesniki z dzemem i smietana poza tym obchodze dzis pierwsze urodziny i zastanawiam sie po co,los mi dal 2 szanse?? i jestem zmuszona kolejny raz stwierdzic,ze faceci to dupki. Moj kolega-myslam,ze sie kumplujemy dzis przypadkiem sie wygadal,ze zeni sie 3 maja :( tak mi przykro,taki mam zal do niego ze to ukrywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - w sumie ja sie z tego cieszę że los dał mi drugą szansę . Już miałam przedsmak tego jak może być pięknie ....I mam nadzieję że kolejny związek sprawi że będę już tak do konca szczęśliwa :) Możę Tobie też pomoże takie myślenie ...?:) Kurcze , wiesz co mój kolega a właściwie przyjaciel też przede mną jedną rzecz ukrywał . Tyle że w drugą stronę ,nie powiedział mi że wyprowadził sie od żony . No ale żeby ukrywać swoje szczęscie , rzeczywiście troszeczke dziwne . Idę do tej wanny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaryczana, musze ochlonac poza tym caly czas mam dola, bo mi sie moj byly szef wlamal na komputer i chyba uznal to za swietna rozrywke czemu ja robie za ofiare losu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki...........jak cie wlamal na komputer??? pomorzanko........... dzis mysle,ze wolalbym nie miec tej szansy i wachac kwiatki od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam ale czy to nie jest jakies przestepstwo?? no to jakby ci sie wlamal do mieszkania bo wiedzial gdzie mieszkasz. chcesz tego nalesnika?? z truskawkowym dzemem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jest psychopata i mnie za cos nienawidzi, albo jeszcze chcial zaimponowac tej dziewczynie, z ktora kreci nie rozumiem tego, czemu ktos ma pragnienie znecac sie nad osoba, ktora jest od niego w jakis sposob zalezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×