Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - nie jest to wyznacznikiem ;) albo ma się to coś albo nie .A kobietki mają tak fajnie że nad tym czymś mogą troszeczkę popracować ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu----------nie nie absolutnie na Was się gniewać a za co ?bardzo Was lubię buziaczki dla Was Laseczki Wy moje 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff stonoga ja Cię proszę... własnie doszłam do wniosku jakiś czas temu, że te wszystkie bulimie i anoreksje w największym stopniu wynikają ze znajomościami z takimi właśnie ustawiającymi kolegami ... każdy jest inny i każdemu podoba się coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - Astor 3 STYLE ... z jednej strony szczoteczka pogrubiająca , z drigiej wydłużajaca i podkręcająca rzęsy . Rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak POmorzanko kupiłam ten tusz l'oreal architecture carbin gloss NIE KUPUJCIE TEGO JEST BEZNADZIEJNY CIAGLE SIE ROZMAZUEJ co oczywiscie nie przeszkadza w tym zeby kosztował 50 zł :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko -------------------w miarę ale to dopiero po świętach taką mam obietnicę a potem jak się dowiesz to mnie zabijesz to pewne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie podczytuję idę grzecznie spać miłej pogawędki dziewczyny pa dobranoc i pamiętajcie nie siedźcie za długo bo jutro wesze oczka bedą zmęczone :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wygladam nieżle ;) nie mam efektu podbitych oczów ;) Mały - 😘 ale zmartwiłeś mnie ... ale na pewno nie zabije Ciebie , najwyżej siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×