Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Stonogo🌻 Witaj Przebiśniegu🌻 Stonoga - masz jakąś tabletkę ? Możę łyknij i przejdzie . Na Pomorzu jak zwykle zero słoneczka , ale śnieg w końcu przestał padać :) Przebiśniegu - to bedzie luksusowe śniadanko ;) Ja uwielbiam rybkę z konserwy :) Nie ważne że palcami - ważne że smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczne i w biegu :D uf ja dzisiaj tylko do 11.30 a potem podróż a potem urlopik, krótki, ale zawsze :D pomorzanka dziś rano mówili w radyju, że u was będzie się już robiło coraz cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostawisz nas Przebiśniegu na kilka dni ?:( Ale mam nadzieję ,ze ten krótki urlopik , da Ci chwilkę oddechu no i święta spędzisz rodzinnie :) Mam nadzieję ,że sie w koncu ociepli , słoneczko wyjrzy i śnieg stopnieje . Dziwnie jest drzewa zazielenione - a wszędzie jeszcze biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli bo głupia, madra nie boli:) przebisnieg... to ja juz teraz Ci zycze wesołych swiat i wesołego jajaka:) i zebys nie musiala na nartach ze swiecona sunac:) i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga głowę prochem pokonaj ;) dziękuję za życzenie :) ja wam złożę później :D pomorzanka ta podróż w obie strony to raczej mnie zmęczy niż przyniesie wypoczynak ;) ale zawsze to jakaś odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ale jak usiądziesz do stołu to zapomnisz o nidogodnościach ;) Często jeżdzisz w swoje rodzinne strony ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko.... nie wiem czemu twoja boli :) tylko madra glowa wie,ze cialo zmecozne i nie doklada jeszcze swojego niedomagania:) ja lubie podroze:) no chyba ze musze siedziec 8h w scisku wtedy mniej:) bo tylek boli :) ale generalnie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie często jeżdżę bo jakoś już mam dość kolei ;) a szczególnie w takich okołoświątecznych okresach - i stania w kibellu razem z czterema innymi osobami :) poza tym ja generalnie za świętami jakoś nie przepadam za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - no ja niestety jestem migrenowcem . Ale dodatkowo jeszcze dosyć często mnie boli tak zupełnie bez powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu , ja tak rzedko jeżdże koleją że już zapomniałam o czym mówisz ;) Generalnie też nie przepadam za świętami , no i mimo wszystko jednak wole Boże Narodzenie :) Pewnie z racji prezentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - od jakis 12 lat nie miałam udanego Sylwestra to o tej dacie zapominam ;) Chyba że teraz coś zmieni się w tym kierunku ;) A teraz życzenia dla Przebiśniega :D **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty przebisniegu ja sie dziwie czemu do tej pory nie dzwpni kierownicza znow zapytac o jakas piedole (sprawdzic czy jestem) ja tez jestem migrenowcem ale..... dostalam leki i powiem ci ze od kiedy je biore moja glowa mnie nie boli -znaczy migreny sie nie pojawiaja:) z taka czestotliwoscia i natezeniem bolu, nie powiem,ze jak reka odjal ale duuuuzo lepiej:) kolej fajna sprawa:) jak sie spieszysz a maszynista zasnal i pociag stoi na torach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga a mozesz podać mi nazwę tego leku ?:) Ja byłam też leczona ale w trakcie tego leczenia myślałam że oszaleję ;) Dopiero wtedy zaczęły sie ataki , miałam żle dobrane leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to przepisal neurolog. biore przez dwa miesiace 2x dziennie a po tym drugim miesiacu on zmieniejsza dawke ale to dopiero w kwietniu lub maju bo ja wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zobaczę co mi powie rozdzinna . Pewnie też mnie skieruje do neurologa . W dzień potrafie zapanować nad atakami , ale w nocy to jest porażka . I tego zawsze najbardziej sie boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak biore teproszki to nie odczuwam ataków, czasem tylko biore zwykly ibuprom. a wiesz jak mam 3 ataki w miesiacu to jest masakra:0 nie funcjonowalam normalnie, czasem sobie radzialm czasem nie tylko ja nie wiem czemu Ty kawe pijesz:) mnie zabronil kawy i wina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię mieć i 10 atakow w miesiącu . Ale kawy i wina nie potrafię sobie odmówić ;) Nie sądzę ,żeby to akurat miało jakiś wpływ na migrenę , naczęsciej mam migrenę w poniedziałki rano i w piatki ok 15 . Nie mam pojęcia dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty gadasz?? jak ja mu powiedzialm,ze mam 3 to sie zlapal za glowe zaczynamy o tym gadac a ja czuje lewe oko :0 haha zaczyna sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weż szybko proszki . Ja też jak o tym gadam to często mam atak , wiec koniec tematu :) Myślałam że to norma ...ale są miesiące że mam tylko np. jeden . Nie mam pojęcia od czego to u mnie zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×