Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pa Przebiśniegu - jak sie domyślam rodzinka ma podłączenie do netu :) Trzymaj sie cieplutko i szybko wracaj tu do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no glowa mniej boli:) masazysta hmm zaprosil mnie na wyjazd w delegacje:) znaczy on swoja ja swoja:) i miejsce mi pozwolil wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mnie zaczyna boleć :) za dużo na ten temat gadałyśmy ;) A ta dalegacja to jakaś wspolna będzie czy tylko to pretekst do spotkania ?:) Ps.Własnie zrobiłam niezłe zadymienie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełodnim
CZeść, Stonga. :-) Mnie wprawdzie także nie znasz, ale przecież moglibyśmy spędzić wspólny, dwutygodniowy urlop na Maderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełodnim
Wiesz co, Stonoga, Ty się nie zarzekaj. I czuwaj, ponieważ nie znasz ani dnia, ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełodnim
A Madera jest bardzo piękna. Urlop fantastyczny. Byłaś kiedy na Maderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nic nie spaliłam ;) Ale nie wiem skąd tyle dymu - tylko naleśniki smażyłam ;) Może warto zaryzykować :). I ten masażysta wirtualny będzie masażystą realnym ;) Psełdonimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełodnim
Że ze mną, Stonoga, potrafię to zrozumieć. Ale dlaczego nie z kim innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełodnim
Cześć, Pomorzanko. :-) Czy może po nocy udało Ci się we mnie odnaleźć choć szczyptę czegoś ludzkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja. Fajne prawda:) haha pomorzanko..... wlasnie masazysta:) ale jak mowie mam watpliwosci :) wydaje sie dziwnie duzo nas laczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - przecież to Cię do niczego nie zobowiązuje , nie widzieliście sie jeszcze więc sprawa nie jest przesądzona no i odrobine zaufania do tego ze facet mówi prawdę też sie przyda :) Psełdonimie - znowu muszę siebie rozczarować , nie myślałam o Tobie w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozrabiają oboje - nie widać żeby którykolwiek był chory ;) Ja zawsze robię naleśników jak dla całego pułku , nie ma takiej opcji żeby dla kilku osób nie starczyło ... Więc Stonoga .... rzucam ... łap :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety , moje ostatnie dni są nie najlepsze . Ale mam nadzieję ze jak wyjaśni się jedna sprawa będzie już dobrze . Tak głowa Ci dokucza czy coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten sam powód ... Ale mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy . Niestety u nas juz pada deszcz , a na wieczór i jutro zapowiadają duże opady , tak więc Stonoga nie opłaca sie przecierać okien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sprzataja na podworkach :) trzepia dywany a ja odkurzylam i skoro mowisz,ze ma byc deszcz to juz nic dzis nie robie:) chyba jakies ciasto na szybko do zjedzenia bo mi sie chce cos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie też już nic nie chce , ale nie ma tak lekko ;) Jeszcze bym musiała zmusić się i troszkę porobić . Ale ileż to można ;) Jak pracuję to jakoś inaczej mi to wszystko idzie , szybko zrobione a jak jestem w domu jakoś czas mi przepływa przez palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze podziwialam kolezanki na studiach:) niektore mialy domy rodziny i sie uczyly:) ja mialam wsyztsko pod nos,facet przychodzil z pracy gotowal,laska przychodzila sprzatala a ja nie mialam na nic czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - trening czyni mistrza ;) Jak mam za dużo czasu to się gubię poprostu , a tak przychodzę z pracy i wszystko jak w zegarku . ;) No i zawsze mam czas dla siebie (wieczorkiem) więc chyba jeszcze nie jest tak żle ze mną ;) Ale Ty miałaś dobrze :) Kurcze , chciałabym mieć faceta który umie i lubi gotować :) Gotowanie to moja porażka życiowa :D - nigdy się tego nie nauczę tak porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko lubi gotowac uwielbial tez zupe chmielowa:) ale jak chcial jesc to musial zrobic:) wiesz ja nie tyle nie umiem gotowac,co tego bardzo nie lubieeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię , nie umiem i w ogóle ;) Chociaż zupełną nogą w tym kierunku nie jestem - bo nie mogę ;) Jakieś minimum muszę umieć . Jak będę szukała faceta to podstawowe pytanie ,które mu zadam to będzie czy umie i lubi gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) no ja nie pytalam tylko od razu powiedzialm,ze tego nie robie:) a co twoje chlopaki mowia?? napewno,ze ich mama gotuje najlepiej pod sloncem:) a wiesz,wierze,ze dobrze dzieci dobrze wychowujesz i nie uczych ich klamstw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nimi to ja nie mam żadnego problemu ... trzy podstawowe zupki wystarczą i naleśniki z róznymi farszami . Oprócz tego makarony i są zadowoleni :)Tak więc nawet kłamać nie mają potrzeby ;) Mój eks lubił kuchnie mamusi -wiec spełniłam jego marzenie i wrócił do kuchni którą uwielbiał ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz mnie Stonoga ;) - sama mam dwóch - chyba zaczniemy razem uczyć się już gotować ;) Nie , chyba nie jest aż tak żle ;)- mój to był wybitnie nieudany egzemplarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×