Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

stonoga troche więcej optymizmu,ja go mam tyle,moge cie nim troche zarazić jak masz ochotę,uśmiechnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się, że po prostu brakuje siły żeby wprowadzić w życie podjęte w środku decyzje ... biegnę pozałatwiać parę spraw w mieście 🖐️ ps. a gdzie się podziewa pomorzanka? czy ktoś ją zwalniał ze stanowiska opiekunki topicu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt i sama zraz dostanie za niesubordynacje.... nie mozna tak sobie opuszczać tak poważnej funkcji.... hahahahaahhaahhaaaaa oj oberwie sie jej,oberwie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo na pocieche powiem ze nie tylko Ciebie ja ostatnio popadam w jakieś skrajności od eufori po łzy :) ah ta labilność emocjonalna hihihi juz miało być tak pięknie a jest jak zawsze hmmmmmm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie kochane,jak za długo wiosna nie przychodzi,znaczy to że trzeba najpierw pozbyć sie zeszłorocznego śniegu,potem juz przyjdzie................... mam nadzieje że rozumiecie o czym piszę, hahahahahhahahahahaahhahaaaaa.......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca jak jesteś to stuknij do mnie na gg bo ja Cię w tym kompie ni mom :) makarenka - ja chcę ten śnieg roztopić a on leży i leży i sie nie daje 😭 albo mam za słabą suszarkę... :) stonoga to jakiś ważny ten facet dla Ciebie, że tak Cię zdołował? hm, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg jestem ale tez nie przy zwoim kompie wiec nie mam tu gg a czy to jakaś nie cierpiąca zwłoki sprawa :) ?? bo jak nie to bede wieczorkiem to sie odezwe albo napisze na gg co mi sie ostatnio przytrafiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
/I\ / I \ / I \ I I I I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na jakiś czas będę i mnie nie będzie . Muszę pewne sprawy poukładać i za bardzo nie jestem w nastroju ,żeby pisać . Ale czytam wytrwale więc piszcie :) Mały jeśli będziesz u Małego pozdrów go ode mnie :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mały- chyba na fajeczkę ;) Uzależnienie straszna rzecz - niestety o dwóch moich mówię kafe i papierosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka wiem coś na ten temat ja nałogowo rzucam miałem to zrobić od 1 marca i co nic dalej fajeczka za fajeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam co pierwsze rzucę kafe czy fajeczki . Zbieram się do napisania Tobie @ ale pożniej to zrobię , zaraz niestety muszę popracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - pewnie ,że przeczytałam :) , ale Ty mojego nie do końca zrozumiałeś . Muszę Ci wszystko wyłożyć chyba tak po chłopsku a nie z babskimi zawijasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-----------czy nie zrozumiałem ? myślę że zrozumiałem na swój sposób ale może wina nie zrozumienia nie leży po mojej stronie :)może to przekaz był mało zrozumiale napisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszystkie dziewczyny zapracowane tylko ja tu siedze :(samotny no nic i ja uciekam muszę jeszcze z samochodem na przegląd jechać bo przed świętami skończyły mi sie badania diagnostyczne więc bedę leciał miłego dnia i nie pracujcie za intensywnie praca nie zając nie ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×