Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No nie wiem Podczytująca czy uda Ci się ją wymazać - masz pewnie też kreseczkę i u Małego jemu pewnie też sie nic nie dostało ;) Jego przekonasz kremem do karpatki a ja oprócz rogalików poproszę coś pysznego i czekoladowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki nie przepraszaj za wszytko co piszesz poprstu pisz co Ci na serduchu leży i juz Pomorzanko samym kremem to go chyba nie przekonam hehe jeszcze reszta tej karpatki by sie przydała hihi :) a jak masz ochote na cosik czekoladowego to mam czekolade z orzechami laskowymi :) tą co jej juz świtak w sreberka nie zawija hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - nigdy nie mamy gwarancji ze związek będzie miał przyszłość . Przynajmniej nie na poczatkowym etapie . Jeśli jesteś zainteresowana, on też to chyba nie ma problemu żebyście pogłębiali znajomość . Fakt ,że osoby ktore są złaknione uczucia często pakują sie w niezłe tarapaty .Tu niestety tylko trzeba samemu zachować ostrożność , tylko że często jest tak ,ze uczucie przesłania wszystko . Ale kto Orzeszku nie ryzykuje ten nie ma :) - więc ? Nie jest powiedziane że starszy znaczy będzie ograniczał , młodszy to da gwarancje szczęścia . Nie ma takiego pojęcia . Każdy człowiek jest indywidualnoscią i tylko poznanie jego , jaki jest daje nam możliwosć sprawdzenia czy będzie odpowiednim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - to sama uzgodnisz to z Małym ;) Mmmmm - ja uwielbiam czkoladki z orzechami - poproszę ;) I część kreseczki uznam za niebyłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzieciaki dopbieraja się do laptopa i grają między sobą na kompie i zlaptopa mnie wywalaja . ;) Zaraz ich pogryzę , zagryzę i wrzucę szczątki do łóżek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak Was czytam i zastanawiam się co za ślepcy Wam sie trafili, że nie potrafili docienić jakie fajne kobietki mają :) Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz też zmykam , jakiś ciężki okres złapałam i jak zwykle uciekam w sen żeby przespać ten nie najlepszy czas . Ale Podczytująca pamiętaj - jak ćwiczysz to zawsze też rób i gimnastykę za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pomorzanka ja tak robie hehe ciągle pdwójnie skupiona jestem na tych zajeciach za Ciebie i za siebie i potem nie moge do siebie dojść po tym aerobik hehe a widzisz juz jakieś skutki tych cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkwizycja 🖐️:) Pomorzanuś - dzięki za obszerną znów odpowiedz :) Napiszę coś teraz co jest a propos naszego topiku ale i nie a propos troszkę. Jak to miło jest powiedzieć komuś coś miłego :)Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ciągle jakby za mało :D I tak jakby tu i ówdzie jeszcze jakby mi przybyło :D Staraj sie kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - mnie kiedyś pisanie zabije ;) Poważnie ;) Jejku , nie wiem co ja z tym mam ale jak zacznę to nigdy skończyć nie mogę ;) Trzeba mówić miłe rzeczy , myslę że łatwiej dobrocią się coś wskóra niż po zlości . Taka jest moja opinia , taka jestem ... i pewnie się nie zmienię choć pewnie nie raz dostanę jeszcze po tyłeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - to inny zestaw ćwiczeń proszę sprobować ;) To rozkaz! ;) Wiosna sie zbliża , muszę złapać formę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mozee jeszcze joga :) do tego włąsnie sie zastanawiam czy by nie spróbować we wtorki i czwartki aerobik a we srody joga bo tez jest taka opcja :) czy wolsz cosik bardziej wyczerpującego heheh :) to jest jeszcze spinning:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , Podczytujaca - a może taniec towarzyski ;)?Też można zgubić kalorii , kilogramów , centymetrów , nabrać formy - i za to jak przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - jesteś genialna :D tylko żebyście naprzemiennie się wybierały - bo będzie ze mnie wydmuszka ;) Ale będę laska :D Hmmmm zobaczę może jeszcze Makarenka coś ćwiczy , jeszcze jakieś wolne dni tygodnia mi zostaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpadam hehe próbowałam kiedyś nie mam drygu do tego zawsze bardziej skupiam sie na liczeniu kroków i obserwowaniu włąsnych stóp niz na przenikliwym wpatrywaniu sie partnerowi w oczy hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak prawdę mówiąc bym spróbowała :)Jest u nas taniec towarzyski akurat dla ludzi w moim wieku , no ale oczywiście nie mam z kim zostawić chłopców .A jeszcze sie boję na dwie godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sprawic chłopakom telefon komórkowy i przykazać ze jak co to dzwonią bezzłocznie :) chociaż przypuszczam ze jakby zostali sami to tak by sie pilnowali ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy ma komórkę - ale często jest tak ,że zajmie się swoimi sprawami a mały buszuje . Jego pomysly czasami mnie powalają ;) ale niestety wiążą sie z moimi obawami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×