Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół,by były one przepełnione radością , miłością oraz refleksją związaną z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem życzy pomorzanka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 PS . Pięknie u nas sypie śnieg w te Święta Wielkiej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na popołudniową kawkę ale pewnie wszyscy siedzicie z rodzinami przy stołach :) Ja zaraz zacznę szykować się szykować na wesele , nastrój do bani , eks przyłożył też do tego ręki . Starszy synek został w domu , tata ma go gdzieś . Na szczęscie , spodziewałam się że tak to może być i załatwiłam synkowi nocleg u cioci . Z racji świąt nie będę tu rzucała na eksa epitetami ale kawał ****** z niego . Milego świątecznego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już gotowa , mój synek powiedział ,że wygladam pięknie :) Tylko ten stres :O mam nadzieję , że za jakiś czas mi przejdzie i będę korzystać z uroków zabawy :) Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pomorzanko...mam nadzieje,ze teraz tancujesz w najlepsze:) a cala reszta,ze spedzala milo czas swiat przy stole np. :) bawcie sie dobrze:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pomorzanko.... czekalam na inne wiadomosci. bardzo mi przykro,ze to nie byl dla Ciebie mily wieczor. a dzis u mnie snieg :( i wieje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga 🌻- było 70% kobiet i reszta panów , w tym żadnego wolnego . Co prawda mój tata i braciszek zadbali o to żebym nie siedziała cały czas i troszkę pobawiłam sie z nimi . Jeszcze dodatkowo doszły niewesole myśli - no i jak sami widzieliście szybciutko sie zwinęłam . Ogolnie wesele nie było zbyt udane , mało się ludzi bawiło , potworzyły sie grupki i już po 1 ludzie zaczeli zbierać sie do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu padł sprzęt i przed zdługi czas nie było muzyki . Jedzonko było dobrze , przynajmniej sobie pojadłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) ja wczoraj mialam lepiej:) tak zachwalalam proszki na migrene:) caly dzien nie moglam patrzec na jedzenie i sie dziwialm dlaczego. a jak mnie dopadlo to o 21 poszlam do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nawet szumu nie miałam . Ale wypiłam kilka lampek przez cała noc do tego czerwonego słodkiego stąd ten ból pewnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) hmmm Pomorzanko myslałam ze bedziesz miała weselsze wieści ale za to ja moge wam powiedziec ze dostałam niezłą niespodziankę dzis rano jak sie obudziłam to zastanawiałam sie czy to co stało sie wczoraj to nie był jakiś sen ehhhhhhh :) :) dziś poprostu głowa w chmurach od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca🌻cieszę sie bardzo że coś sprawiło ,ze masz głowę w chmurach :) Zdradzisz nam tą tajemnice ?:) Ja mam coraz większego doła , musze podjać konkretne decyzje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko wyslij zdjęcie z wczoraj chcę zobaczyć jak sie prezentowałaś :) odezwał sie przyjedzie do mnie powiedział ze wszystko przemyslał i nie darowałby sobie gdyby nie spróbwał :) ( dwa lata go nie wiedziałam ehhhhhhhh) a moze bedzie juz w ten najbliższy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Podczytująca - mówilam że on tak sobie nie pisze :) Fotek z wczoraj nie mam jeszcze , nie miałam aparatu . Pewnie dopiero za jakis czas będę miała jak zacznie chodzić po ludzich płytka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy ale narazie i tak jestem w siódmym niebie oj a juz dawno nie byłam w takiej eufori EHHHHHHH zobaczymy co bedzie ale i tak sie ciesze :) Pomorzanko ja myslałam ze masz cosik na aparacie tak odrazu :) ale dziś to mogłabym rozdawać całusy i kwiatki :) :) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×