Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga ----------jakie osobiste nie przesadzaj jeśli nie ma z kim pisać to piszemy ze sobą a że wchodzimy może w tedy na bardziej prywatne tory no cóż przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga--------- wiem że jako facet nie powinienem być na tom topiku , bo w sumie przeznaczony on jest dla kobiet .A jeśli wchodzi tutaj jakiś facet, to po pewnym czasie ukierunkowuje się do jednej osoby z którą ma lepszy kontakt nic to nie jest dziwne jak dla mnie normalna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały nie szalej,bez ciebie i kilku innych facetów ten topik bedzie smutny.... wracaj!!!!!!!!!! my się dopiero budzimy a ty sie honorem unosisz.. :P witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nakrzyczę na Was ;) miałyscie dbać o topik ;) A tu co ? Dziewczyny , mam cieżki orzech do zgryzienia , tak na prawdę nie wiem czy zostanę i przecież ten topik to nie tylko ja .Tworzycie go wszyscy , włącznie z Tobą , Mały . Być może było mnie tutaj najwięcej , ale co nie znaczy ,ze cały topik opanowała sama pomorzanka . I gdy jej nie ma to topik padnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca🌻 - czasami trzeba podejmować w życiu trudne wybory :) I być może ja będę musiała podjać taką decyzję- Ale Podczytująca , w razie czego dostaniecie ode mnie notkowizor w prezencie ;) - tak żeby nie pobłądzić i zawsze Samotne 30 były na widoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanuś miałam nie marudzić, ale powiem - wydaje mi się, że mam znajomych tylko jak mam pracę...a i to nie do końca, bo jak ja mam to tak pracuje, ze na nic nie starcza juz sil. Ja poza tym uciekam chyba przed uczuciem..nie wiem czy to warto tak robic, ze sie najpierw szuka pracy i z nikim nie spotyka. Myslalam o portalu randkowym, ale tam 99% to napalency , dziwaki albo zwykle chamy... ech sama nie wiem Pomorzanko jak działać dalej...:( ps.nie mam nawet sily Was poczytać, tyle mam roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak głównie jest , że ludzie uciekają od ludzi którzy mają jakiekolwiek problemy . Takich prawdziwych przyjaciół mamy Orzeszku niestety mało . I właśnie to oni sprawdzaja się w tych ciężkich chwilach . Myslę , że nie warto uciekać przed uczuciem , Tobie potrzebna jest osoba , która da Ci wparcie . Ale niestety nie mam pojęcia czy na portalach randkowych można znaleść taką osobę . Nigdy tam nie miałam konta , co wiecej - jeszcze mnie tam nie było ;) Zaglądaj do nas kiedy masz czas , ale na pewno każda para paluszków do pisania sie przyda - bez Was nie ma tego topiku , więc kiedy tylko możesz pisz . Mi właśnie pisanie tutaj dawało radość , pozwalało zapomnieć o tym o czym chciałam zapomnieć . No ale nie zawsze tak wszystko wychodzi w życiu jak sie zaplanuje no i dopadła mnie przeszlość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - chyba lepiej żebyś o nim zapomniała . Nie możesz żyć ciagle złudzeniami .Facet ewidentnie ma jakis problem , szkoda życia na te ciągłe huśtawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Podczytująca :) Hmmmm tylko sama wiem jak to ciężko . A w ogóle to masz kreseczkę ;) - gdzie te obiecane rogaliki ? ;) Pewnie już zjedzone? 😭😭😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem to Pomorzanko wiem ze jest nie tak jak byc powinno i nie zasługuje na takie wachania w jego wykonaniu ale jak to trudno raz a porządnie uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca , znam to z autopsji - serce swoje , rozum swoje ;) Ale w końcu rozum wygrywa , stety i niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca dziękuję za kwiatuszka. I dla Ciebie:)🌻 Pomorzanuś - niby jest ktoś, kto jest mną zainteresowany, ale ja sama nie wiem...mam wątpliwości a poza tym jestem tak zlakniona uczucia, że boję się, że mnie to zmyli i wpakuję się w coś co nie ma przyszłości ...sama rozumiesz... Zastanwiam się, czy tacy starzy kawalerowie to są w jakiś sposób szkodliwi?Czy taki człowiek może ograniczać ospbę dużo młodszą od sibeie? Strasznie sie rozgadalam, przepraszam. Tu w sumie kazda odpowiedz wymaga więcej wysilku, bo kazda literkę trzeba wstukać. Nieważne, nie bylo pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×