Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hmmm moze jednak spróbuj a chłopakom znaleźć jakies absorbujace zajęcie moze jakies bajki albo film :) albo dac im jakieś zadanie pod Twoją nieobecność co by mi głupoty po głowie nie chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami ich zostawiam na jakiś czas - ale mam ich pod kontrolą bo co jakiś czas dzwonię . Ale na tańcach raczej nie będzie takiej możliwości i pewnie myślami będę w domu ;) Muszę jeszcze się uzbroić w cierpliwość - przyjdzie czas kiedy będę mogła w miarę swobodnie wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się zbieram :) Pewnie jutro podejmę ostateczna decyzję odośnie mojej obecnosci tutaj . Ale macie przykaz w razie czego dbać o topik :) Spokojnej nocy życze Tobie Podczytująca i wszystkim pozostałym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za żarty sobie tu nasza pomorzanka urządza i wy na to pozwalacie??????? to idiotyczne i niesłychane,zeby nas ta kobita zostawiła tu na pastwę losu,ja składam oficjalne veto!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktos jeszcze to dołączać się do mnie,bo zbierze manatki i bedzie po niej.......... :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziękuję dziewczyny - ale musicie mnie zrozumieć , mam swoje powody, żeby przynajmniej troszke ucichnąć . Ale w razie czego będę Was wspierała duchowo ;) No i na pewno będę zaglądała. Makarenka nie krzycz na mnie kobieto , bo jak ktoś na mnie krzyczy to płaczę od razu ;) Wiesz - fajny makijaż mam zrobiony ,żal by było by spłynął .;) Ups - szefowa przyszła , zmiatam na kawke ... miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuszki? hmm nie mysl sobie. Ja tu cięzko pracuje :P wiesz ile harry potter wazy?? nadzwigam sie cięzarów :) sądze,że kolezanki tez:) przekladanie papierków z kupki na kupke to tez praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomorzanka :) nie wygłupiaj się moja droga, co to w ogóle za pomysły opuszczania kafeterii? ani mi się waż ;) :):):) 🖐️ smoku :) 🖐️ stonoga :) uff wróciłam z wojaży i zderzenie z rzeczywistością nie było nawet takie straszne a świadomość końca tygodnia za dwa dni dodaje skrzydeł :D dobrego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga---------to gdzie Ty pracujesz ?że dźwigasz pottera:)w drukarni czy księgarni ? Cześć przebiśnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga---------no to teraz dałaś mi do myślenia tą tajemnicą :)czekaj miej się teraz na baczkości :) bedę Cię uważnie czytał :)i drogą dedukcji dojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg------------ nie przejmuj się------ Pomorzanką-------- już ja ją osobiście z molestuję:) i te kosmate myśli o odejściu z topiku z główki wybije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stonoga ------------ja wiem że jesteś w pracy ale czy tak pracujesz? hmmmmmm co do tego nie jestem aż taki pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Stonogo mów dalej już więcej wiem :) ale teraz musze pożegnać się na chwilę trzymajcie sie pracusie :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga Mały Przebiśnieg Lingusia To mój ostatni wpis , przynajmniej na razie.Muszę sie z Wami pożegnać , chociaż nie powiem ,że łatwo było mi podjąć tą decyzję . Mały , w sobotę jak wszystko uda mi się załatwić jadę do Tczewa ,musimy z Małym podjąć decyzję odnośnie naszego życia . W dużej mierze od tej decyzji też będzie zależał mój powrót na forum . A teraz, zmykam moi kochani , polubiłam Was wszystkich . A Ty Malutki , rozumiesz też moje dylematy i wiesz czym spowodowana jest moja decyzja . Dbajcie o topik :) 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynka o malym rozumnku i zupelnie nie rozumiem o co chodzi. Ale fakt realne zycie jest przyjemniejsze o wirtualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realne życie realnym życiem, aleee... co Ty pomorzanka będziesz w pracy robiła???? :D:D:D:D pomorzanka tzn, że ruszasz ostro do przodu? mam nadzieję, że pozytywnie :) ja pracuję dzielnie ;) tzn na razie zrobiłam rozeznanie co zrobić powinnam i ... jakoś totalnie weny nie mam do pracy :D:D:D szczególnie, że ciepłem powiało i słońcem przyświeciło :) chyba zastosuję jakiś wariant przetrwaniowy dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×