Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no własnie może by się przestawić z litrów kawy na erbatki smakowe hehe zdrowiej :) chociaż ja najbardziej to erl grey (czy jak to się tam pisze :) ) lubię :) i tak trzymać stonoga - ja jeszcze 2 tylko :D tak mi sie ten Twój karmnik przypomniał teraz ... zdjęłaś z balkonu? :D podczytująca skoro tak się zmienia jak w kalejdoskopie to może jeszcze się uda ;) a poza tym to wyszło szydło z worka... prawdą jest to co zawsze myślałam o nauczycielach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz :) nie myslalam :) jakis czas temu niefortunie zmienialam kolor wlosow a dzis mi kolezanka powiedziała,ze w poprzednim mi chyba było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos chyba nie trafilas:) ani w powod ziewania ani tym bardziej w ten ideal :) choc nie:0 ideal idealem a zycie swoje:) jak cos iskrzy to nie ma znaczenia ani kolor wlosow ani wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak za czasów \"buntu\" mój kolega robił sobie dredy i malował je kolorowymi mazakami, a że naturalnie był blondynem efekt był powalający :) w czasach kiedy trudno było o farbę do włosów on miał na głowie tęcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz farb na rynku bez liku ale co za duzo nie zdrowo zwlaszcza dla wlosow:) kurde... u mnie nikt dredow nie nosil :) w LO u mnie przewazali metale i wlosy po pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to były czasy :D u mnie się chodziło w trepach i powyciąganych swetrach :D:D:D i generalnie szkoła zdominowana była przez pankowców :) paru metali też się trafiło :) ale na bank nie było lasek z gołymi brzuchami i w szpilkach :) i w ogóle wydaje mi się, że jakoś łatwiej było żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no były :) haha przez nasza klase nawizalam kontakt z dawnymi kumplami :) mamy ubaw wspominajc wyglupy:) albo te pomysly ktore wtedy mielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×