Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

wiem podczytująca, ale czy nie lepiej było by uczucia odnieść do tej sytuacji? :) ja nie wrzeszczę pomorzanka - przynajmnie nie chcę :) - tylko stara się sprowadzić pojazd na inne tory mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfy
jesli mozna wtrace sie do rozmowy... troszke z innej beczki ale pytanie do was kobietki... po 8 latach od rozstania z byla kobietka zpotkalem ja niedawno i myslalem ze bedzie ok, jednak moje serducho odrazu zaskoczylo... co teraz starac sie o nią ... czy jak to mówia nie wchodz dwa razy do tej samej rzeki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu - wszystko się wie .... myslę że dałas mi motywację w tym momencie .Piszemy właśnie o tym na gg . Dziękuję , dzieci nie mogą mi widzieć w takim stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfy
lecz mi się podoba nie widzę nic złego w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfy -ja też lubię słowo \"kobietka\" Przebiśniegu - wybaczysz jak zdarzy mi się tak napisać ? ;) Troszkę mi lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale dziś tu u mnie okropniasta pogoda :( hmmm własciwie odpowiada mojemu nastrojowi hmmmm Przebisnieg a mnie wybaczysz \"kobietki\" bo chyba mi sie nie raz tu zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu 🌻 Podczytująca🌻 Jestem w domku , miałam dzisiaj jechać ale dostałam bana od swojego pana .Hmmm szkoda ,że nie ma Małego pewnie by mi podpowiedział czy czasem drugi Mały nie doznał uszczerbku na twarzy , być może poduszka też tam go uderzyła i nie chce mi się pokazać w tym stanie . Ale chyba lepiej jak opadną wszelkie emocje -te największe i wtedy musimy usiaść do rozmowy . A teraz biorę się za obowiązki bo i u mnie w domu wygląda jakby tornado przeszło ;) No i jakiś obiadek trzeba skonstruować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Pomorzanko ja dziś idę na slub tej mojej kolezanki od wieczoru panienskiego ale tylko na czesc oficjalną sypnąć ryżem a potem pewnie gdzies z kolezankami zaszyjemy sie na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, mnie też chce się czasem płakać. Cieszę się jednak, że nadal jesteś. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się nic robić 😭- ale muszę :O Linguś🌻- jestem ale mnie nie ma . Potrzebuję tego forum bo wysiądę . Podczytująca - mam nadzieję , że Ty będziesz sie lepiej bawiła , niż ja tydzień temu choć jak rozumiem nie idziesz na wesele . Poszalejcie dziewczyny , a Ty obowiązkowo wypij cosik za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko na wesele nie ale potem z kolezankami same sobie zrobimy impreze wkoncu po tym wczorajszym smutnym zakonczeniu muszę sobie nastrój poprawić napewno wypije coś za Ciebie :) jak moge za Ciebie cwiczyć to pić tez mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie robie sobie kawkę , wzięłam tabletke od bólu głowy i może jakaś energia w koncu we mnie wstąpi :) Podczytująca - nie wiem jak Ci sie odwdzięczę ;) , przeze mnie masz tylko dodatkowy kłopot ;) Nie dość że ćwiczyć musisz , to jeszcze % dodatkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś , wieczorkiem może sie zbiorę , teraz muszę na prawdę się wziąść za obiad -bo zaraz będzie krzyk -mamo jesteśmy głodni ;) Sąsiedzi pomyślą ,że głodzę dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko:) 🌼 jeszcze jestem grzeczna:) ale wieczorkiem mam odbyc rozmowe po ktorej moge z deka wyjsc z siebie:) wiec moze sie skonczyc na rekoczytach :) zmeczylam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×