Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mimo wszystko jeszcze nie masz pojęcia jak sie dostaje też po głowie przy takich decyzjach . No ale pod względem finansowym też musisz pomyśleć i zabezpieczyć się . Ciężko tak zacząć wszystko od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
no więc najpierw zabezpieczenie a potem bye bye maszkaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
mały nawet mi o tym nie przypominaj bo jutro na 7 nowego czasu musze być w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Mały Gnomuś - czasami nie ma wyjścia , dobrze tylko że jesteście sami . Z dziećmi zawsze jest trudniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
no niestety ale na obecny czas nie ma problemu więc nie zamierzam marnować ani dnia więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz najważniejsze jest ,ze podjęłeś decyzję , a z wszystkim innym na pewno sobie poradzisz :) Żyć w zawieszeniu nie da się za długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
mam do zrobienia trochę a potem się ze znajomymi umówiłem bo ładna pogoda ma być wię dłuższy wypadzik w teren i 7 to taki graniczny czas żebym się spokojnie wyrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
mały to też współczucie tak więc słodkich snów ciebie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzuś ja jeszcze mógłbym powalczyć ale tylko jakby była szansa a tego już nie widzę bo jakoś druga strona chce ale bez najmniejszego wysiłku ze swojej strony to kurwa z jakiej racji ja mam się zażynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzuś u mnie to zaplanowane i nie ma mowy żeby coś mi plany pokrzyżowało .....no chyba że będzie lało ale na to się nie zanosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to Gnomku , sama się poddałam i wiesz co nigdy tego kroku nie będę żałowała . Chociaż teraz jestem sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ale wiesz że ja to pomorzanka ? ;) Zresztą nigdy nie wchodzę na pomarańczce .... Ale Gnomusiowi to zostaje wybaczone ;) Ja pójdę na spacer , nawdycham sie jodu - pomyślę , uspokoję myśli i będzie ok . Tak myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzanka a jaka jest różnica między byciem samym solo a samym w związku jak dla mnie żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie do tych samych wniosków doszłam . Tyle że ta Twoja to przynajmniej w domu siedzi a mój gdzieś ciągle znikał . Jak on to mówił - był gdzieś obok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
no właśnie pomorzuś siedzi w domu i nigdzie dupy nawet nie ruszy ma to gdzieś jakby miała własne życie i jakoś sobie nim zarządzała to rozumiem ale mam w domu wiecznie niezadowoloną z życia zżędę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
no ja jakoś nie wierzę żeby mogło być gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzuś nie może bo jak tylko coś wyczuję to bye bye i nie ma mowy żeby mnie jakieś łzy czy podobne gówno ruszyło sorry ale ja już swoje wiem:P na dzień dzisiejszy jedyne co mnie wkurwia to to że nie mogę tego załatwić szybko bo za dużo stracę i musze trochę teraz udawać ale co tam jeszcze góra roczek i I'm free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik, masz rację, kafe to złodziej czasu i to jeszcze jakiś. Gratuluję podjętej decyzji, ale nie ukrywam, że będę za Tobą bardzo tęskniła. Jednak, tak jak mówiłam, idę niebawem w Twoje ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
linguś sprawa jest taka mojego maila macie więc gdzie problem a na kafe trochę nie będę miał czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś nie pocieszę Ciebie od momentu kiedy ja podjęłam decyzję do uzyskania paierów minął rok . Tyle że u mnie pojawiły się komplikacje w postaci mojej mamy . Linguś , może i kafe to złodziej czasu , ale dobrze mi tutaj , przynajmniej na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Wy mojego także, tylko do mnie to nikt nie będzie chciał pisać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×