Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Jak znam ,życie , to raczej podejmę jakieś ważne ,życiowe decyzje . choć teraz wolałabym się jeszcze wstrzymać , za dużo emocji we mnie i niestety bardziej negatywnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich decyzji nie podejmuje się na goraco.... pod wpływem emocji... niekoniecznie przyjaznych ... na to zawsze jest czas. Ale niech to bedzie decyzja przemyślana ... jakakolwiek by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jeszcze chcę sie wtrzymać , tym bardziej ,że nie do końca wszystko wiem . Pestus a Stańczyka to pogieło ? ;) Reaktywację TWA założył - a gdzie stary topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Orzeszku :) nie wiem co się dzieje z TWA.... ciągle znikaja strony ... jakies posty są chyba kasowane.... :( jeżeli chodzi o Stańczyka.... bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pewnie ktoś rozrabia ? Coś cztałam , że Kicia pisała o znikajacych wpisach . Stańczykowi trzeba wybaczyć ;) Chyba wypił o jedno piwko za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znam życie ten topik szybciej zniknie z powierzchni niż się pojawił ;) TWA - to patent Gnomka i Stańczyk próbuje podkraść prawa autorskie ;) Odpowiedzialnosć karna mu za to grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheheh.... :D:D:D miał swój topik kiedyś.... pamiętasz topik o Kotku ???? miał taką ilosc postow jak TWA .... ale z pewnego powodu ludzie przestali pisać a Gnomek założył ten topik własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku... musisz wyłuskać te które są dla Ciebie w pewnym sensie priorytetem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś w tym okresie mnie nie było mnie na kafe chyba .Miałam przerwę . Ale tam sie chyba większość z Was chyba poznała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to prawie wszyscy tam się poznaliśmy :) niektórzy znali się z innych topików ale do Gnomka poszliśmy już wszyscy ...całą paczką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - ma siłę przyciągania :) Hmmm a kiedy ja go poznałam ? Jeszcze przed tymi topikami razem z Aggie . Brakuje mi tutaj jeszcze jednej osoby Marty - ale chyba spędza czas w ramionach Offa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku .... tak zrób żeby było dobrze ;) Gnomek ....ech.... tęsknię za nim :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku , a nie ma czegoś takiego jak ranking firm ? W sumie nie znam się , ale w necie wszystko ponoć można znaleść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Pestuś musi pozałatwiać swoje sprawy , nie ma lekko . No niestety większość ludzi w którymś momencie musi podejmować trudne wybory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... pewnie zastukasz od czasu do czasu w krzaczki ;) i troszkę sobie porozmawiacie :) Chociaż na forum ma to też swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... na topiku to mogłam się fochać :D:D:D liczyć kwiatki.... i zaś się fochać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×