Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ stonoga a można Cię wynająć do łomotu? po 5 dniach nieodzywania (dużo pracy, nie denerwuj się...) to się chyba należy, hm :) podczytująca to upojnego wieczoru życzę :) pomorzanko, hm nie powiem nic żeby nie było, że znowu krzyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stonoga a można Cię wynająć do łomotu? po 5 dniach nieodzywania (dużo pracy, nie denerwuj się...) to się chyba należy, hm :) podczytująca to upojnego wieczoru życzę :) pomorzanko, hm nie powiem nic żeby nie było, że znowu krzyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej wagi i wzrostu sa ci wasi?? :P bo moj taki noo dam rade:) ale z wiekszymi to rzadko zaczynam :) tak bez przyczyny :) a jasne,ze z polobrotu :) widzialm Chucka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga mój jest w sumie drobny i niezbyt wysoki, ale... nieźle włada białą bronią hehe podczytująca to ten ciekawy, który podsyca ciekawość moją swoją nieobecnością ;) pomorzuś znając Ciebie to przed pierwszym ciosem przytuliłabyś i pogłaskała a potem plany łomotu odeszłyby w siną dal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga z półobrotu to dasz radę z kazdym :):):) ale ja sobie tak mysle bo juz znalazłam dwóch załatwienia hihihi :D:D ( to chłopiska ze hej dwa razy po 1,90cm) ale co to dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia🌻- to tylko dlatego ze chce złe emocje spożytkować ;) Stonoga - Ty kruszynka przecież jesteś , dasz radę ? ;) Przebiśniegu - ha , ha , ha - kurcze , jestem taka przewidywalna :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też załapałam sie na imprezkę :) Braciszek robił pożegnanie i zaprosił nas do knajpki z chłopcami . Jejku , znowu jestem strasznie objedzona :O od poniedziałku kłódka na lodówkę i koniec z jedzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że wszystko dobrze sie skończy , musi ....:) Tylko zebym jeszcze miała tą sama nadzieje u mnie - ale niestety czarno to wszystko widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogoś łatwiej wspierać i dawać mu siłę.... tak to już jest.... bedzie dobrze....musisz w to wierzyć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie muszę chyba znowu odpocząć , bo znowu dostałam po łbie . Jutro chyba w końcu będę sama i chyba wybiore się na długi spacer nad morze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×