Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

W krzaczkach też sie da , ale to nie ten sam efekt ;) Też sie muszę nauczyć strzelać fochy , chcę być grożna a zawsze wymiękam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pewnie zszokowała wszystkich ;) - gdybym zaczęła tu fochać ;) Zresztą Przebiśnieg mnie tu dzisiaj doskonale rozgryzła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie czytałam....ale cieszę się że dużo piszecie.... była chwila załamania topiku...ale sytuacja opanowana widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pestuś ten topik miał różne chwile - chyba jak każdy . Ale myślę , że będzie trwał . Tak długo jak będą chętni do pisania :)i nie skończą sie tematy ;) W sumie on ma krótki staż ,niecałe 2 miesiace - a strasznie dużo się tutaj działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję że go nie podglądałam .... teraz to nie ma sensu wracać.... no i czasu .... ale fakt... dopóki ludzie będą mieli ochotę pisać to będzie topik non stop na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Pestuś , było by co poczytać, wszelkie zadymy z pomorzanką były zwiazane ;) A to takie grzeczne dziewczę ;) Ja na razie musze tutaj jednak być - inaczej zeświruję ;) Za dużo czasu mam i wieczorki mnie dobijają . W pracy też w sumie luzik , chyba że zaczne pisać znowu pamietnik . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały - nie becz tylko pisz ;) W sumie zbierałam się do napisania do Ciebie @ .Ale może rano prze kawce cosik Ci wyślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - mam opisane miesiace z okresu kiedy poprosiłam męża o rozwód , kiedy poznałam Małego .... itd . Ale schowałam to głęboko , poczytam na strość ;) To był bardzo zły okres i dobry zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra piszę Pomorzanko a od kiedy Ty taka groźna :) Pesteczko------- a co Pomorzanka pisze pamiętniki ? oszalała chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi Mały mnie Malutki troszkę zdenerwował :) Już nie piszę niestety . Ale może czas znowu zacząć ?:) Wydam - i zostanę bogata ;) Tytuł "Barwne życie pomorzanki " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko bardzo się cieszę że @ mi napiszesz ale dziewczyno miej litość :)nie za długi prosze :)sadystko :) A może to Ty napisałaś" Krzyżaków " tam też było od groma czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki - ale mi to zawsze tak samo wychodzi ;) W sumie jeśli nie zaglądałeś na skrzynkę masz tam jeden , albo dwa od wczoraj :) Aż taka nie jestem lotna w pisaniu , przynam sie ze wstydem ,że historia nie była moją mocna stroną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko ta dziewczyna jest szalona w pisaniu ja jak Ona pisze że maila mi napisała to robię herbatę duży talerz kanapek i siadam do czytania :) już jak kończe czytanie to i kanapki sie kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko ----------jak to można uwielbiać :) przez czytanie jej maili dwa kilo przytyłem a taki zgrabek byłem:)a teraz co spodnie się nie dopinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś ...bardzo się cieszę ...ale ja też muszę dbać o kilogramy :O:O:O :P:P:P:P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×