Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość bry robale
wolny linguś wolny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani , ja zmykam , nie dość ,że krócej dzisiaj śpimy to jeszcze pewnie rano będzie przymusowa pobudka :) Dobranoc , spokojnej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzuś ja liczę jakieś 6-9 miesięcy na ustabilizowanie i może maks 6 na formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
pomorzuś raczej nie tak ciężki bo generalnie zajmę się wreszcie sobą :D trzym się cieplusiso dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
linguś normalnie wolny :P no women no cry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś wolny, tak? Nie bardzo rozumiem tylko, jak to się odnosiło do mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
dobra to chyba się zawiesiliśmy :P spoko :D ja dziś zakręcony ja słoik ogórków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
no same sprawy krócej lub dłużej w zależności od punktu wyjścia ja liczę na rok do półtora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, na pewno nie jest Ci łatwo. I jak tu wierzyć w szczęście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry robale
linguś raczej inaczej nie bylo mi łatwo i za jakiś czas nie będzie ale teraz pełen luz wieryć można czemu nie to że nie każdemu wychodzi to inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, nie każdemu, Nigdy nie wiadomo czy człowiek nie znajdzie się własnie w tej pechowej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich :) ale dawnych znajomych przy okazji tego ślubu spotkałam :) jak sie potem nasmiałam przy piwku :) a potem juz nie tylko przy piwku uuuufffffff:):) Pomorzanko chyba za bardzo wziełam sobie do siebie ze mam pic za Ciebie :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga 🌻 Przebiśnieg🌻 Podczytująca🌻 Linguś🌻 Stonoga - czyli wczorajsze plany spuszczenia komuś łomotu spęłzly na niczym ? ;) Kurcze , już Ci podsyłam słoneczka , u nas jest poprostu pięknie . :) Podczytująca- i bardzo dobrze .... mam nadzieję że kacyk tylko za bardzo Ciebie nie męczy ? ;) A poznałaś może kogoś interesującego ?:) Przebiśnieg - Ty pewnie pomaszerowałaś gdzieś na spacer , Tobie też miłej niedzieli :) Linguś - już @ zwrot poszedł do Ciebie :) A ja miałam sobie jechać , tylko eks nawalił i jestem z chłopcami . Oczywiscie , sprzątam , prasuję , gotuje i tyle będzie z mojej wolnej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do niego i przypomniałam mu . Stonoga - ja już przyzwyczaiłam się do tego - zawsze tak było - on , on , on , potem jakieś inne rzeczy a na końcu ja i dzieciaki . Mnie to już nie rusza , ale żal mi dzieciaków . Starszy już wie na ile liczy sie w życiu taty , młodszy pewnie niedługo takie same wnioski wyciagnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi slow nic mi sie nie chce,myslec tez. a w ogole to chyba za bardzo sie cieszylam,ze mnie migrena opuscila, wrocila i daje znac o sobie podwojnie.nawet proszki na sen nie sprawily,ze przestalam czuc bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , wspólczuję - najlepiej zrobisz jak się położysz . I tak się dziwię ,że możesz patrzeć przy migrenie na monitor - ja nie jestem wtedy w stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge:) bardziej mi przeszkadza zapach :( nie mozesz chlopakow zabrac na ten zaplanowany wypad? ja tez chetnie bym sie wybrala nad morze:) ehh pomarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zapachy tak bardzo nie przeszkadzaja podczas migreny , ale światło to strasznie a na monitor to juz zupełnie nie mogę patrzeć . Gdybym wiedziała ,ze zapomni to bym pojechała a tak znowu jak głupia czekałam na niego . Godzinę temu zadzwoniłam , jeszcze go nie ma .Teraz chyba zrobię tak godzina 11 , nie ma go jak jest ładna pogoda biorę chłopaków i spadam . Niech sobie jeżdzi za nami jak mu zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mój eks , a właściwie przyjechał samochodem podpity .Stonoga , ktoś już go dorwał ma śliczne fioletowe oko . Mogłam postarać się o to zeby oczy nabrały równowagi i nie różniły sie od siebie za bardzo . Wyprosiłam go z domu ....on chciał na przejażdżkę wziaść dzieci , palant jeden . Powinnam zglosić na policję że jeżdzi nietrzeżwy samochodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×