Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hmmm czeka mnie zaraz nielada wyprawa bede myć włosy hehe a to nie łatwe hehe w moim stanie ;) :) :D trzymajcie za mnie kciuki hihih i jakbym długo nie wracała wyslijcie na pomoc jakiegoś przystojnego sanitarjusza :D:D:D ale pamietajcie zeby był przytojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dałam rade hmmm i czas mam dobry hehe smigam do łązienki na krzesle obrotowym prawie jak KUbica mam szybkość tak i Stonoga nigdy wiecej Cenrtalwings - matko on sa straszni w zeszłym roku miałam problemy z powrotem do domu z wakacji 12 godzin opóznienia w jedną i drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRS
0000023125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , dziwne ... i braciszek i pani z pracy korzystaja z tych linni i nie narzekają .Ale może na pomorzu inaczej załatwiaja klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem w kazdym razie ja mam tylko najgorsze wspomnienia z koczowania na lotnisku a teraz zmykam na dłużej chociaż \"zmykać\" to duzo powiedziane :D:D bedę raczej \"odpełzać\'\' :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie na lotniskach też wiecznie tylko czekałam... :) stonoga co się odwlecze to nie utonie :) podczytująca myślałam, że jak zawsze trzymasz rękę na pulsie :) pomorzanka nie rozpamiętuj za bardzo :) muszę oddać laptoka także znikam do jutra papa bawcie się dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kolezanka mi mowi,ze sie pali i jak nie ugasza pozaru to beda ewakulowac blok na wszelki wypadek (moze dobrze,ze nie lece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj Gmomuś powiem Ci dzień dobry - wczoraj o tej porze grzecznie już się kładłam do łóżeczka ;) A wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻 Każdy sposób na przetrwanie jest dobry , ja teraz wstałam po raz drugi :) Mam skłonność do tego ,że jak jest mi żle uciekam w sen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu -------masz racje sen jest dobry na wszystko ale można się szybko uzależnić od tego i w tedy jest problem :)jeśli zaczynasz pod sypiać w dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały Właśnie wróciliśmy ze spaceru , fajnie cieplutko się zrobiło :) Wiem Mały o czym mówisz , miałam juz taki okres w życiu ,że spać mogłam 24 h na dobę .I ciężko mi było znaleść jakąś ochotę do życia . Myślałam że pozbyłam sie tego głupiego nawyku , ale widzę ,że pewnie mi już to zostanie do końca życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×