Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość środek Polski
a potem on wyjechał z tym spotkaniem, ja się spłoszyłam a jak już uległam to odwołał z jakiegoś tam powodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
chciałam z nim wyjaśnić kilka spraw, bo nie do końca wierzyłam w to co mówi, już po tym jak odwołał kolejne spotkanie, no i on się wkurzył że posądzam go o kłamstwa, nic z tego nie rozumiem, a może faktycznie nie powinnam pytać, P.S stonoga gracja zazdroszczę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek Polski jak na moj gust to cos tu jest przekombinowane z jego strony hmmm chyba dla wałśnego zdrowia psychicznego nie ma co analizować facetów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca a kto ci powiedzial,ze ja cie zabiore?? pomorzance tez nie proponowalam... jedyne co to zmianen nazwiska na jej na rezerwacji ale do tego musi doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
Podczytująca dzięki, chyba masz rację z tą analizą, tylko trochę mi szkoda bo juz na normalne luźne rozmowy z nim nie ma szans, a czas tak szybko uciekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - my poprostu będziemy z Podczytujacą pasażerami na gapę ;) Srodek Polski - jeśli wytłumaczenia były wiarygodne , to pewnie jeszcze z raz bym spróbowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
a mogę was spytać czy szukanie znajomości z facetem po pół roku od rozstania z mężem (nieformalnie) to za szybko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tu jestem byłą meżatką - weszłam w związek od razu po rozstaniu z mężem (nieformalnym jeszcze wtedy). Ma to swoje dobre i złe stony , ale na pewno wspólnie zamieszkać bałabym się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
Pomorzanko chciałabym, ale usłyszałam że jestem sflustrowaną rozkapryszoną pannicą która za wszelką cenę chce podtrzymać znajomość, po takich słowach nawet ja, nastawiona optymistycznie do ludzi nie mam ochoty na znajomosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
niestety od niego, i dlatego nie potrafie tego pojąć, znajomość zakończyłam jak to ja bez gniewu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w tym podobne - cokolwiek by sie działo , jak ktoś nas zrani zawsze grzecznie , ale nie wiem czy to jest do konca dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
tylko bardzo się boję że zostane sama do końca swoich dni, nie narzekam na brak znajomych przyjaciół, mam synka i wspaniałą rodzine, na razie nie brakuje mi męskiego wsparcia ale boje sie że to nastąpi, i może faktycznie jakoś podświadomie podtrzymywałam tę znajomośc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
tak sobie gdybam, jak zwykle szukam winy w sobie, pozostałośc po małżeństwie :) dzięki dziewczyny za odzew,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka...........podczytujaca...... przeciez ja tez zartuje:) mam takie a nie inne poczucie humoru, troche cynizmu i sarkazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonogo Stonogo...
Cynizm i sarkazm. Co robi życie w samotności z ludzi?! Dodaj jeszcze, że nigdy się nie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...........
Odpowiedz jest prosta. Jesli chce sie kogos poznac trzeba wyjsc z domu prosze kanapowych pan. Nie musi to byc zaraz milosc zycia ale nawet zwykla kumpelska znajomosc. No ale jak zanim zaaranzujecie spotaknie z netu chcecie by ktos godzinami z Wami korespondowal to w zalozeniu nie dajecie szasy tym bardziej zajetym, majacym zaintersowania. Kto ma czas na autoreklame w serwisach randkowych ? Moze bezrobotni. Nie latwo bedzie Wam poznac bo tych coraz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...........
Odpowiedz jest prosta. Jesli chce sie kogos poznac trzeba wyjsc z domu prosze kanapowych pan. Nie musi to byc zaraz milosc zycia ale nawet zwykla kumpelska znajomosc. No ale jak zanim zaaranzujecie spotaknie z netu chcecie by ktos godzinami z Wami korespondowal to w zalozeniu nie dajecie szasy tym bardziej zajetym, majacym zaintersowania. Kto ma czas na autoreklame w serwisach randkowych ? Moze bezrobotni. Nie latwo bedzie Wam poznac bo tych coraz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwiłam w końcu tę delegacje :) Ale fajnie cieplutko się zrobiło i w końcu wyszło słoneczko :) A Ty Jacku z jakąś misją tutaj wpadłeś ? ;) Wystarczy jeden wpis ;) i dziękujemy za uświadomienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane,moje kłopoty już się chyba kończą i czas na nowe wspaniałe zycie,przepraszam ze nie zaglądałam ale nie miałam weny i za bardzo czasu ale obiecuje poprawę,tylko mi dajcie szansę i odpuście dwa tygodnie przed komunia,bo to czas prób mojej córci i nie dam fizycznie rady ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×