Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

EEEEEEE to pogratulować ja zaś jestem po nocnej pracy niestety nie imprezowałem ale młodzież wracająca z dyskotek to nie źle imprezowała kosze wywalone znaki drogowe po przewracane to byla impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) U mnie w domu miałem imprę. Było super, tylko moja mi po kilku głębszych zasnęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles to nie dobrze ze tak się stało :) Więc noc grzecznie przespałeś :) ale następnym razem musicie zacząć trening wcześniej to bedzie trzymała sie do świtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będzie najlepiej. Tej nocy byłem naprawdę grzeczny, ale nad ranem nadrobiłem ;) A teraz drzemka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff , juz po wizycie rodzicielki , jej wizyty działają na mnie wyjątkowo destrukcyjnie ;) Dobrze , że tego nie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie forum popieprzylo:) po raz pierwszy ogladalam czeski film, ktory byl jasny czytelny i klarowny :) wiadomo o co chodizlo i na dodtatek happy endem sie skonczylo. taki dla pan romantyczno obyczajowo komediiowy film pt. mężczyzna idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum zdecydowanie dzisiaj chadza swoimi drogami ;) Dawno takich cudow tutaj nie widziałam ;) Ja dzisiaj obejrzę swój standard "Taniec z Gwiazdami" - nie pamiętam kiedy oglądałam jakis film :) Aż wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona to żona
stonoga gracja: co jest na TV Nowej? chodizlo dodtatek czyli t i v (hebrajskie waw) nowej bo czeski film to czeski film. chodzi za mną to hasło od paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - o tej godzinie to ja już jestem nieżywa :) Ale powtórki są w niedzielę w południe , dzisiaj niestety przegapiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na następny tydzień będziemy pamiętały , choć Ciebie przecieżnie będzie . Super :) zapowiadali ładna pogodę na drugą część tygodnia , cieszę sie bardzo... ale powłoczę się po swoich ulubionych miejscach w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolicy może nie :) ale dosyć blisko siebie mieszkamy z Heraklesem . Z Małym, dzieli nas przeszło 100km chociaż jesteśmy wszyscy z pomorskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - bo w sumie rzadko sie tutaj pisze skąd się jest . Dlatego pewnie poznałaś ludzi ze swojej okolicy i nawet nie wiesz ,że ktoś kogo lubisz mieszka blisko Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×