Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No co ty Stonogo - chyba nie jest aż tak żle ;) W sumie tutaj są fajne osoby a mi nie robi zbytnio różnicy czy ktoś jest z Pomorza czy też z gor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 30 i nie szukam nikogo.Mam dosc facetow.Czasami jest trud no ale wole to niz brak ich odpowiedzialnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 Teraz Ty mi podeślij troszkę tego słoneczka :) Na prawdę zazdroszczę Ci tego urlopu , mi to już nawet weekend nie pomaga , wyglądam dzisiaj jak z krzyża zdjęta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa znowu sie pochwalilam sloncem :( juz ucieklo za chmury :( wiesz co pomorzanko...pozostaje sie cieszyc,ze poniedzialek jest raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - masz racje :) , na szczęscie jutro już wtorek a prognozy są optymistyczne - więc na pewno będzie to fajny tydzień :) Koleżanka wróciła ze szkolenia z miejsca w które ja jadę , mówi że super i na pewno wieczorkami nie będę sie nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Stonoga:) - generalnie to chyba na prawdę porządny kopniak w tyłek by mi pomógł . Chyba sobie pójde do szczeniaczków , pocieszne są , mozę poprawią mi nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tutaj u mnie na pewno ktoś by się znalazł :) nie mogą dzisiaj na mnie patrzeć ;) Jeszcze muszę załatwić delegację brrr... jak ja nie lubie papierków :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pomorzanko?? niech cie pocałuja w dupe !! taka mam sentencje na dzis!! wszystko w tyle. ide dzis na nalewke wypije i za Ciebie tez wypije:) jakas domowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca🌻- nie wiem skąd Stonoga jakąś walizkę wytrzaśnie -na nas dwie +jeszcze dodatkowy ciężar ;) Stonoga - ja bym też teraz czegos rozgrzewajacego się napiła :) strasznie mi zimno . Może jakieś choróbsko mnie bierze . Dzisiaj raczej unikam ludzi , rano skomentowali moj wygląd i wcale im sie nie dziwię ;) Moja twarza jak zwierciadło , wszystko na niej widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i spytają na lotnisku "pani Stonogo co ma pani do oclenia" na co Stonoga "hmmm nic wielkiego troche gipsu hehe i dwie gapowiczki" Pomorzanka a czy my damy rade w tym luku bagazowym ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - myślę ,że obie jesteśmy już tak zahartowane w bojach ;) że nie ma mocnych ,żeby jakis marny lot miał nam pomieszać szyki w spędzędzeniu fajnych wakacji za friko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
Witam wszystkich, wiem że "wcinam" sie na 402 stronę i przyznam że nie przeczytałam historii tego postu, ale chciałbym spytać was czy możliwa jest znajomość z facetem przez gg na zasadzie luźnych rozmów, co myślicie? ja jestem sama od kilku miesięcy i zaczęłam rozmawiać z facetem poznanym na jednym z portali randkowych, szczerze to bardziej z nudów i żeby przetrwać pierwsze dni samotności, nic nie chciałam a i on deklarował że tylko chce pogadać, męski i żeński punkt widzenia, a potem on zaczął zapraszać na kawę, a jak już sie zgodziłam to odwołał, i rozmawialiśmy dalej i znowu chciał sie umówić i znowu odwołał, rozumiecie coś z tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomość na pewno jest możliwa tylko niepokojące jest to odwolywanie spotkań . Zależy czego oczekujesz od tego pana , czy jest to tylko lużna koleżeńska znajomość , czy też liczysz na coś wiecej . Mimo wszystko radzę zachować dużą ostrożność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek Polski
Dzięki wielkie za odzew, Właśnie o to chodzi że niczego nie oczekuję, przyznam że na portal wchodziłam z myślą że może kogoś poznam, będziemy sie spotykać, itd, itp poczuje sie kobietą, ale nie jestem na to jeszcze gotowa, gadałam z tym panem o wszystkim i o niczym, głównie w trakcie pracy, wydawało mi się że naprawdę jest sympatycznie i wesoło, czas ucieka, czasami gadalismy wieczorami, on mi opowiadał o swoich miłościach ja mu o moim eks,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×