Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Dziekuje. ;/ zeby czlowiek musial z siebie pajaca robic ... 160 w kapeluszu to pewnie z tego powodu jestem ignorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cię Szubrawcu nie ignoruje, mów o czym chesz pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to nie wiem...zazwyczaj robie duzo szumu ... z niczego cos ;/ pozniej wszyscy rzucaja we mnie miesem i kamieniami ... na tym sie konczy moja dzialalnosc tutaj :) - maciciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy rzucają mięsem to może należał Ci sie mały prysznic. Nie wiem dokłądnieo co chodzi ale chociaż dobrze, ze zdajesz sobie sprawę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy pogadać ale wszytkiego Ci nie powiem. Część zostanie tylko dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maakarenkaaaa
szubrawiec no witam,dawno nie rozmawialismy na kafe.unikasz mnie????????? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szubrawcu :) ...witaj a skad my mozęmy wiedzieć że masz 160 w kapeluszu ;) ? Ale tutaj to bądż raczej grzeczny ;) Rhyme - jakoś przeżyjemy chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maakarenkaaaa
pomorzanko witam słoneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już cię wszyscy dostrzegli. Dobrze tupiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - ja jutro kupuję winko i oczywiście kafe :) Nic nowego chociaż odmiana już by się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieg na pustynie
witojcie wszystkie duszyczki :) pomorzanka 🌻 saneczkowa🌻 lojka🌻 fanaberia podczytujesz? 🌻 strasznie zabiegany dzień dzisiaj miałam, ale lubie tak w sumie :) rhyme nie przesadzaj, każdemu się może zdażyć, ja tam nie popieram, ale rozumiem i wybaczam, myślę, że tatuś też nie będzie zawzięty ;) lojka ja jutro przyjmuję gości weekendowych, to pewnie będą nocne polaków rozmowy :) a Ty co planujesz? saneczkowa jak tam teścik? ;) szubrawiec? hmm, mam nadzieję, że przewrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, na takie moje rozterki to najlepsze będzei winkooooooooo i chyba w dużej ilości. Dziękuję za zaproszenie, oczywiście będę , a ja przygotuję coś do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśniegu, chciałabym wyjść gdzieś do ludzi. Mozę uda mi się skrzyknąć moje dziewczyny i wypić to winko albo grzańcem zapić kosza :) Ale oczywiście będę na kafe i pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dobry wieczór wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś a ty tak rzeczywiście jestes tatuś???????? napisz coś o sobie,bo nic nie wiem na twój temat... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - uffff ... jak dobrze że wszyscy rozumieja mój antytalent jesli chodzi o gotowania :D Ja jutro tradycyjnie całe pewnie wypiję ;) ....jak szaleć to szaleć tak przy piatku ;) Makarenka jak córcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór tatusiu :) Witamy. Zadomowiłam się u Was. BArdzo Was polubiłam i jest mi tu dobrze z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie cukrzyca początkowe stadium,ale do opanowania mam nadzieje,narazie bez insuliny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Makarenka - ja ciebie również nie znam, ale tatkiem jestem i to od dawna - zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Pomorzanka - 🌻 U mnie się pogorszyło wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - dzisiaj gorszy dzień , ale sie nie poddaję ;) Makarenka , pewnie na początku ciężko będzie przestawić się na tą dietkę ale mam nadzieje że przyniesie ona poprawę . Będzie dobrze ...:) 🌻 Szubrawiec - widzę że zaznaczasz swoją obecność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×