Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość toomek
38933007 fajny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohican
Witajcie. Nie jestem po trzydziestce ale przed. Jestem od jakiegoś czasu sam ale wiem że aby kogoś poznać nie można siedzieć bezczynnie. Fakt zdarza się że ktoś pojawia się w naszym życiu sam (teoretycznie) ale w rzeczywistości sami go przyciągamy. Ten proces może trwać kilka tygodni, miesięcy lub lat do spełnienia. Nie warto rzucać się na pierwszą lepszą osobę bo to tylko chwilowa ucieczka. Miejsce do szukania, każde jest dobre a opinie innych można puścić na wiatr. Pamiętajmy każdy jest inny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zastanawia was ilośc topików pt 'samotna po 30'? faceci nie chcą kobiet po 30, do seksu tak, ale do ślubu wolą max 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosh01
gość dziś a nie zastanawia was ilośc topików pt 'samotna po 30'? faceci nie chcą kobiet po 30, do seksu tak, ale do ślubu wolą max 30 To zależy. Jak jest miłośc, to mężczyzna nie patrzy czy kobieta ma 29 lat czy 31, albo 40. Jak mężczyzna jest niedojrzały, to tak będzie kalkulował, nawet jak spotka super 37 latkę to dla niego będzie"za starra" bo on preferuje max 30 latki. To samo kobiety. jak będzie niedojrzała, to go zostawi, bo np będzie miał małego albo będzie łysiał, a ona potrzebuje super sprawnego i przystojnego. Poza tym panie są bardziej wylewne. Samotna 30 latka założy taki topik. Samotny 30 latek się nie przyzna, że brak mu miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×