Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Widzę że faktycznie nie wiele osób zagląda tutaj :( ale myślę że znajdzie się ktoś kto skomentuje to co napisałem :) Teraz zmykam do pracy wieczorem zajrzę tutaj Pozdrawiam :)Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały zrób wszystko tak żeby było dobrze dla Ciebie .Przemyśl jeszcze sprawę o ktorej Ci pisałam , może jeszcze można , może jeszcze warto . Nam sie nie udało ... ale wierzę w to ,że oboje będziemy jeszcze szczęśliwi :) Nie razem ale każde z nas osobno z kimś innym ,choć pewnie jeszcze wydaje się to Tobie niemożliwe ...Ale tak bedzie , zobaczysz ,bo zasługujesz na wszystko to co najlepsze ... Wiesz , że pokazałeś mi jak powinna wyglądać Miłość mężczyzny do kobiety , tak dużo i Ty dla mnie zrobiłeś :)Jednak teraz każde z nas musi pójść swoja drogą ...Już sie z tym pogodziłam , chociaż wiesz ,że i ja Ciebie kochałam bardzo . Trzymajcie sie wszyscy cieplutko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały , może Ty teraz tutaj moją rolę przejmiesz ? :) Ja muszę odejść stąd ...chyba że znowu za jakis czas będzie mój powrót z hukiem ,jak mi znowu coś w życiu nie wyjdzie ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to juz wczesniej skomentowac ale nie skladalo sie. przynaje,ze nie rozumiem takich pozegnac, czemu one sluza? jesli czujesz pomorzanko wewnetrzna potrzebe odejscia z topiku to po co to oglaszac?? przeciez zagladasz na forum to co za roznica gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wydaje mi się ,że jeśli spędziło sie gdzieś kilka miesięcy ,poznało sie w jakis sposób ludzi , związało się z nimi to nie odchodzi sie tak bez pożegnania . Mimo ,że to tylko net .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko a o szczęśliwych chwilach nie możesz nam pisać - nie martw sie nie zapeszysz, tak jak napisał Pomorzanin rozmowa to podstawa :) bo wiesz jak mały będzie chory to kogo ja zapytam jakie lekarstwa podać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroby jak choroby, ja mam inny problem ;) , no bardziej moja koleżanka ale ona mnie pyta co robić, już szukałam na innych topikach czegoś mądrego ale nic mi nie wyjaśniło sprawy, czy możliwa jest znajomość internetowo-realna miedzy kobietą i mężczyzną bez podtekstów, co sobie myśli facet, który spotyka sie z dziewczyną (poznaną na jakimś tam portalu) po to żeby jej doradzić przy zakupie telewizora? on ma JUŻ (poznaną w trakcie rozmów z moją koleżanka) swoją dziewczynę, którą ponoć b. kocha( opowiada o niej mojej koleżance) ona jest panienką, zresztą bardzo ładną, trochę to skomplikowane, czy faktycznie on jej doradzi i tylko tyle, co ja mam jej powiedzieć bo dziewczyna zaczyna sie już angażować i snuć domysły, nie znam się na rozumowaniu facetów, co myślicie? poradźcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co, niech dziewczyna najlepiej da sobie spokój, kupi to tv i koniec, bo nie ma co liczyć że on coś tam a sama sie ładuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wydaje. ale nie mam pojecia co jeszcze facetowi i czy w ogole cokolwiek chodzi po glowie :) tak mnie dzis glowa boli,ze najchetniej to bym posla spac.a jeszcze musze wytrwac 2,5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie smutno się tu zrobiło, zaraz ryknę beksa] I zgodzę się tylko z Pomorzaninem, rozmowa to podstawa :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia kiedyś, w lepszych czasach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witajcie ja na dzisiaj zakończyłem pracę :) A teraz postaram się popisać ; Pomorzanko ja niestety nie dysponuję tak wolnym czasem jak Ty wiec pewnie nie zastąpię Ciebie tutaj nawet jeśli miałbym na tyle czasu to pewnie nie dorównuję Tobie ja nie posiadam takiego wewnętrznego magnesu jak Ty że przyciągam rzesze ludzi ale co nie co postaram się ruszyć to zniechęcone towarzystwo:) Linger Witaj :) ale nie bardzo wiem o jakich lepszych czasach piszesz? czy chodzi Tobie o topik? Lepsze czasy nastąpią jeśli zaczniecie rozmawiać ze sobą a nie patrzeć się jeden na drugiego kto napisze i zacznie rozmowę .Proszę Cię pisz a lepszy czas zaraz nastąpi :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzowie pojechali na wycieczke a my sobie robimy wolne od pracy:) szkoda tylko,ze pogoda uległa pogorszeniu i z opalania przed biurowcem nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg Witaj tej lektury nie masz aż tak wiele wszyscy wysypują się nikt nie chce pisać jedno ogniwo odłączyło się i cały łańcuch sie rozsypał :) a co ja mogę sam począć tutaj pisać asm do siebie i tak jak widzę ten topik umiera :( Przykre to ale prawdziwe Prorok Pomorzanka przewidziała to:( Pozdrawiam Was którzy tutaj jeszcze zaglądają jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między kim co wyszło nietak? bo mnie jak na razie nie wychodzi nic ani tak ani nietak ;) pomorzanin, ale ja też nie mam umiejętności pisania do ściany :) [mam ochotę przeprowadzić się do ameryki południowej i przyłączyć do jakiegoś plemienia nomadów] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę powiedzieć, że choroba dobitnie oznajmiła, że... \"szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...\" :) poza tym co ma być to będzie, skupiam się na chwili nie wybiegając nadto w przyszłość, nie szarpiąc się ze światem :) ostatnio też jakoś dużo wokół mnie ludzi pojedynczych (czyli bez pary), nie wiem czy to dobrze czy źle, ale takie czasy widać - albo masz męża (żonę), samochód, noworodka, budujesz dom i jeździsz na grille albo siedzisz w towarzystwie przyjaciół zastanawiając się po co ci samochód i dom i czy by nie pojechać do ameryki południowej ;) jednym słowem nic na siłę :) a już poza wszystkim pomorzanin - ktoś tu kiedyś powiedział, że ja jestem chaotyczna i w ogóle nie wiadomo co więc na moderatora się nie nadaję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :)Własnie wróciłem z pracy po nocce oczy mi się kleją jak diabli a tu jeszcze muszę iść do następnej ,łyk kawy może postawi mnie na nogi :).Choć w moim przypadku kawa ma odwrotne działanie, raczej bardziej osłabia mnie i przy połowie wypitej kawy już przysypiam a jeszcze do tego gazeta do czytania i zgon zaliczony:)więc bedzie kawa ale bez gazety:) No i z tych nie przyjemnych obowiązków to jeszcze pogrzeb:(Zmarła teściowa kolegi z pracy .Coś w ostatnim czasie za burzo ludzi znajomych chowam:(Ale cóż takie jest życie jedni odchodzą żeby nowi przyszli i tak ten świat jest już poukładany. Herakles a do kogo to pytanie zadajesz? jakoś nie wiem czy to do mnie? Przebiśnieg-czy jesteś chaotyczna ,? czy ja wiem nie znam Ciebie na tyle aby Cie oceniać nie czytałem Twoich wypowiedzi na topiku bo zbyt wiele tego jest ale z tego co przeczytałem ,to wynika że po prostu chcesz dużo przekazać w jak najkrótszej fornie i może to tak wygląda na pierwszy rzut oka:) Ale wiesz co ja myślę że na świecie jest już tyle zła w niektórych ludziach że po co wytykać i doszukiwać sie złych cech lepiej szukać tych dobrych i cieszyć się tym co dobre w człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jest mi bardzo smutno że nie ma nikogo kto by chciał coś napisać . Jakaż to była noc Bogowie ,Boginie jak że miękkie łoże, przywarliśmy do siebie płonąc i z warg do warg przelewaliśmy nasze błądzące dusze , gdzie jest dla mnie miejsce wolne od sideł , gdy nawet w mroźnej świętej wodzie ogień ukryty .Żegnajcie troski śmiertelne ku innemu zmierzam już światu Bogowie Boginie co za noc .Żegnam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaninie, mowiac o lepszych czasach nie mialam na mysli topiku, ale raczej lepsze czasy w ogolnym tego slowa znaczeniu. Zeby pisac, trzeba miec nastroj i checi, pomijajac fakt, ze rowniez czas jest na to potrzebny. Ja na tym topiku jestem tylko gosciem, rzadko tu pisalam. Wierze, ze nastapia te lepsze, piekniejsze czasy, kiedy wszyscy tu bedziemy mogli napisac, ze jestesmy szczesliwi, a smutki odejda w cien. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..... Linger..... raczej nie zgodzę się z Tobą .........że na tym topiku jeszcze zaczniemy pisać jak będziemy -będziecie już szczęśliwi........:) ha ha ha:)........jeśli tak to już nikt tutaj nie napisze nie będzie miał czasu..... bo każdy wolny czas będzie spędzał z tym kimś kto to szczęście daje a komputer? będzie jedynie rzeczą ,dzięki której robi sie przelewy .:)tak to będzie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej ja nie zgodzę się z Tobą, Pomorzaninie. Nie mówiłam, że będziemy tu wtedy pisali jak najęci, ale że będziemy się wpisywać, mając okazję podzielić się z innymi naszą radością, to miałam na myśli. Może zacznij myśleć pozytywnie, bo widzę, że raczej jest Ci to obce, a także lubisz naskakiwać na kogoś, bez powodu. Ja także pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zajrzę żeby się podzielić....... niestety jeszcze nie TĄ radością Dziewczyny (i wszyscy którzy znają kawałek mojej historii ;) ) dzisiaj miałam pierwszą sprawę. Pan jeszcze mąż nie odebrał zawiadomienia i nie przyszedł. Dlatego wszystko trwało 10 min, i czekam na następny termin. Nie wiem co się dzieje jak strona notorycznie nie odbiera zawiadomień. Już nastawiłam się na dłuuuuuugą \"przygodę\" z sądem, i WYTRWAM !!!! Trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i topik upadł, chyba Witam wszystkich :) Życzę miłych, słonecznych, pełnych przygód, pełnych przyjaciół....( i co kto chce) wakacji/urlopów/wypadów..... Być może tego lata czekają na nas niesamowite, dobre !!!! niespodzianki od życia :) Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i topik upadł, chyba Witam wszystkich :) Życzę miłych, słonecznych, pełnych przygód, pełnych przyjaciół....( i co kto chce) wakacji/urlopów/wypadów..... Być może tego lata czekają na nas niesamowite, dobre !!!! niespodzianki od życia :) Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie stało że mój wpis pojawił się dwa razy ?? :) nic to :) a może ktoś wróci do tematu - czy i gdzie szukacie ?? musicie przyznać że na net trzeba sporo czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×