Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość linger na wagarach
Smoczku, co to za myśli krążą po Twojej głowie, chyba głodnemu chleb na myśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - dzisiaj to raczej by nas porządnie przewiało ... może innym razem umówimy sie na spacer ?:) Linguś - hmmm ja tam nie wiem co Mały miał na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - bo byłam tu właściwie sama ;) Pewne wpisy lepiej przemilczeć ;) Troszkę sobie tylko z Małym pogadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkurencja nie śpi ;) nad nami temat tematycznie zbierzny hihihi ;) :) :) ale tak na powaznie gdziesz ten przebisnieg??? czy ona tez na odwyku czy nas porzuciła :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet nie zauważyłam ;) nie śledzę głównej strony ;) Przebiśnieg pewnie jutro nam napiszę jak to paskudny szef zabrał jej modem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - juz sie Ciebie pytałam ... ale albo nie zauważyłaś , albo nie odpisałaś . Masz w ogóle kiedys wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ja wszytko widze duzo podczytuje :) ;) broń naszego honoru na TWA no jakie smutasy ? gdzie ? ja nie widze ani jednego ? hmmmmmmmmm moze dlatego ze nikogo nie ma hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bronię , bronię Podczytująca ;) Zaraz tu pewnie Kicia wpadnie i zaraz będzie wesoło :D Nie wiem gdzie są inni;) - mam nadzieję że nie wywiało ich na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka mam wolne tylko że wtedy zawsze mam inna prace w domu, albo musze cos pozałatwiać, nie wiem kiedy ostatni raz odpoczywałam :O Podczytująca no właśnie raczej się mijamy, a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka zaglądam i troche podczytuje ale na pisanie nie wystarcza mi już niestety czasu. Coraz bardziej brakuje mi faceta, nawet nie wiecie jak bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ostatnio patrzę na moich znajomych, którzy są bardzo szczęśliwi i zastanawiam się dlaczego ja nie jestem na ich miejscu... Straszne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio - ja jestem w tym wieku kiedy właściwie wszyscy w około się rozwodzą . Nie wiem co się dzieje....Moze właśnie związki trzeba zawierać znacznie pózniej , jest się wtedy mądrzejszy , wiecej rzeczy sie widzi ... Ale wiem ,że to bardzo marne pociesznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko trudno jest żyć w pojedynke :( Nie ma do kogo zadzwonić, przytulić się-naprawde mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faneberia - ja żyje tak od jakiś 11 lat . Jest trudno ....ale myślę że kiedyś to się zmieni . I z ta nadzieją trzeba żyć ... :) Inaczej się nie da ;) Samotnosć ma swoje uroki ... nie powiem ... ale przychodzą takie dni jak dzisiaj ... tylko poduszka i płyną łzy ... Ale nie smućmy się .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nawet nadzieji że kogos spotkam :( Sorki za taki smutny temat, narazie uciekam z kafe. Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×