Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość faceta
hmhm?? no tak wiem,,,,,mi tez brakuje KOBIETy,,,,/::((: nie mam kogo kochac,,zyc,,poswiecac sie,,,pracowac,,,echhhhhhh/ a wiec czemu tak duzo jest teraz "singli""? ""bo ot wszytko uczynil grzech"",- jka spiewa k, krawczyk.... grzech ma wymiar,,konsekwencje spoleczne.... i tyle teraz tych,,,gosc co tylko potrafi ranic te biedne dziewczyny,,,wykorzystywac,,,i poznie tka co?? zaufa znow komus??.moze zaufa ale ile imusi minac czasuu???? gpg.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufać ponownie trzeba - inaczej sie nie da . Można raz po tyłku dostać , można drugi raz po tyłku dostac itd.... a i tak po jakimś czasie człowiek chce kochać i byc kochanym . Bo miłość jest sensem życia ... bez tego nie było by życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibiuska
oczywiscie ja nadal nie w temacie ..podczytuje po trochu ale nadal nie wiem o czym wy tu klikacie hahaha pozdrawiam ..aaa na pewno ciekawosc kim jestem buahhaha czibiuskanext

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki.... bywało lepiej ;) ale zawsze może być przecież gorzej prawda? chyba mnie dzisiaj będzie jak na lekarstwo.... mamy kontrolę ISO i z tego co usłyszałam to cały dzień w moim biurze :O miłego dnia póki co.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - u mnie tak samo , ale pocieszam sie że może następny weekend będzie lepszy ;) No tak ... to wychodzi na to że dzisiaj będę tutaj rozmawiać sama ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy Pestuś jak będzie ;) ....zaraz popracuję sobie troszeczkę ;) a pożniej długa chwilka na odstresowanie ;) Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ten ktoś już tu siedzi.... ;) najlepsze jest to że prawie naprzeciwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn :o lekko wystające zęby :O okulary które robią mu małe oczka :O ogólnie dosyć sympatyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...tak.... na razie jest miło.... ale trzeba pamiętać .... że on nas sprawdza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dzień dobry, starsze Panie.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś :D ...chcesz żebym w koncu w kompleksy jakieś wpadła :O :D Jak na razie dobrze mi w swoim wieku ... i nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przynam,ze nie bede czyac ale chetnie sie dowiem gdzie szukacie:) Ja do niedawna zyłam w przkonaniu,ze samotne zycie nie złe,ze facet nie jest mi potrzebny itd. Ale niedawne zdarzenie w moim zyciu zweryfikowalo moj poglad na ta sprawe. Juz pomijam fakt,ze niewileu z nas zostalo stworzonych do zycia w pojedynke ale okazalo sie,ze cała masa rzeczy poprostu jest łatwiejsza jak jest obok ktos,kto wesprze, przytuli i powie jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Pesia, nie zamykaj się w sobie, proszę.🌻 No ale co ja złego napisałam? Starsze jesteście - ode mnie. A generalnie to młode "dupcie" z Was jeszcze.:P (przepraszam za określenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.... jeszcze???? o dzięki Justyśka..... :D:D:D od razu mi lepiej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga- chyba samo założenie że się szuka jest z gruntu niedobre ;) Na siłę się nie da tego zrobić - ale oczywiście można stwarzać okazje - wiecej wychodzić z domu ,przebywać w miejscach gdzie spotykaja sie wolni ludzie . Necik hmmm -tu ciężko trafić na kogoś wartościowego (faceta) - ale są ....Tylko trzeba mieć dużo szczęścia żeby w tym buszu takiego spotkać ;) Justyś - a Ty jeszcze nie wiesz że po 30 to dopiero się rozkwita ? :P:P:P:D:D:D To piekny wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×