Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

witam. Przeczytałam ostatnie wpisy i... wiecie,ze mi tez ostatnio piosenka \"fantazja\" sama wlazla w uszy choc jej od lat nie słyszałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pestka :)----------witam Cię Stonoga Grająca-------------Stonoga ja jestem tutaj od niedawna pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) A ja jestem od dłuższego czasu, choć dość nieregularnie. Widzisz, Pomorzanko? Jak się sprawy mają z "koleżankami od wirtualnej kawki"? A ja? Nielubiany przez Ciebie i ignorowany uparcie - ja jestem. Pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mały Smoczku 🌻, Pestuś🌻Stonoga🌻 Psełdonim Stonoga - Fantazję to ja uwielbiam od lat :) ....czasami mam takie nastroje na piosenki z dzieciństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim -----to bardzo nie ładnie że nie regularnie bo Pomorzanka chyba troszkę jest zła na naszą frekwencję i dostanie nam się jak zajrzy tutaj za chwilę :) Ale nic to dostanie buziaka i nie bedzie się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Widzisz, Smoczek? Uczucia Pomorzanki są wobec mnie ambiwalentne. Ona trochę się mną intryguje, ponieważ nie potrafi mnie rozszyfrować. :-) A co za tym idzie - ujarzmić. Zapewniem Cię, mało co bardziej frustrujacego dla kobiety, jak bezradność w zakładaniu haka na mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ująłbym to nieco inaczej, Pestko. O ile mężczyzna pozwala sobie tego haka założyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek... ja zajrzałam tu chyba wczoraj pierwszy raz. ja katuje teraz metal VOlbeat. mały pikus, ze nie rozumiem ale to nie o słowa akurat chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Tylko - stawiam publicznie pytanie - co w tym wszystkim jest do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jest jeszcze sprawa kobiety,..... przecież nie każdemu mamy ochotę go założyć. ech to męskie EGO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Problemem mężczyzny, Pestko, jest takie ułożenie spraw, żeby kobietę skutecznie uwieść. Widzisz, spotyka facet kobietę i myśli - warto się koło niej zakręcić, czy nie warto. Jeśli dochodzi do wniosku, że warto, będzie wiedział, co należy. Jeśli zaś uzna, że szkoda zachodu, szuka sobie innej. Kobieta zaś odchodzi od zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wydaje Ci się że to kwestia Was? Potraficie uwieść każdą kobietę ...? Bez znaczenia co sobą reprezentujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja widziałam Ciebie na innych topikach , zostaniesz z nami na dłużej ?:) Pestuś -jak humorek ? Ostatnio chyba we dwie wpadłyśmy w jakiś niż ;) Dzisiaj troszkę ja będę zaniedbywała topik ... muszę się zerwać z pracy i z synkiem do lekarza jechać , za długo ciągnie się to jego przeziębienie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Pomorzanko wczoraj.....pojechałam po pracy na cmentarz.... chyba żeby się dobić do reszty ...echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
E tam, Pestko! Dlaczego używasz liczby mnogiej? 85% populacji zwanej męską do niczego się nie nadaję. Doprawdy, należy współczuć kobietom. Jakkolwiek same do tego stanu doprowadziły. :-) Jeśli się o mnie rozchodzi, cóż - ja mam pewne dość wysokie wymagania. POwiem tak - nie za każdą kobietą się oglądam. Owszem, oglądam się za nielicznymi, ponieważ ja lubię towar z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
? A po co na cmentarz? Zamierzasz wykupić sobie mogiłę? Ech... rozmarzyłem się. Własna pieczara, osobiście wybrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wybieram ale chcę sama jechać .Jednak jak na razie nie mam takiej możliwosci . Może w weekend sie uda, tylko ze starszym synkiem powinnam być . Za dużo myślę ostatnio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuj się po co byłam na cmentarzu... rozmawiamy o czym innych chyba tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No jak to? Liczy się jakość, świeżość oraz oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka... mam tak zajmujaca i interesuajca przce ze gdyby nie kafe to zeszłabym z nudow. nie wspomne o innych aspektach pracy i o tym,ze w pewnym sesnie odreagowuja ja na kafe :) A co do przeziebienia to nie wolno lekcewazyc, ja tez dzwonilam wczoraj pol dnia do przychodzni i dala spokoj dzis jak sie nie dodzwonie to pojde po pracy-jakos nie usmiecha mi sie zapalenie pluc albo inne cholerstwo. A co do facetow i uwodzenia, to uwazam,ze jesli kobieta chce byc uwiedziona to facet osiagnie cel a w innym przypadku nie ma mowy o uwiwdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Rozmawiamy o różnych rzeczach. Również eschatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Chcesz spróbować, Stonoga, żeby się przekonać, że nie masz racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No co, Pestko? Jakość, to jakość! Można sobie bluzeczkę kupić w szmateksie ale można także się ubierać w ekskluzywnym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×