Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ale poszaleliście z pisaniem ,zagapiłem się bo odpisywałem na maile Pomorzanki więc całkowicie wyskoczyłem z tematu ale już się poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kobieta...musi mieć kasę tak? żeby ubierać się na poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - mi też kafe ratuje życie w pracy ;) i wieczorki w domu też byo bym chyba zawariowała ;) Też Ci zdrówka życzę :) Niektórym panom ciężko do rozumu przemówic , że ich "urok" na pewne kobietki nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga----------metal a właściwie wszystko co strasznie łomocze to słucham jak jestem wściekły a poza tym to słucham wszystkiego co się da i co łatwo w ucho wpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-------żartujesz:)? szybka strasznie jesteś :)kurcze kobieto tak szybko połknęłaś go .........to ja muszę maile pisać jak książki dla Ciebie oooooooooo nie wiem czy aż takie długie potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdonim .. ja sie nie musze przkonywac a tym bardziej ciebie. No chyba,ze jestes az tak pewny siebie i chcesz zeby ci utrzec nosa. Poza tym jesli ktos ma mierzyc moja wartosc-wartoscia mojego konta to niech spada na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
NIe da się ukryć, Pestko. Pieniądze nie są najważniejsze, ale trudno sobie bez nich poradzić. Skoro kobieta demonstracyjnie okazuje mężczyźnie swoją niezależność, niech się ubiera przyzwzwoicie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwoicie? dla mnie ubiór przyzwoity to dla mnie skromny bardzo .... ale chyba nie to miałaes na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
(Postronnym wyjaśniam, że uwaga Pomorzanki była skierowana pod moim adresem. Jestem zachwycony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały , szybko czytam , szybko piszę ....ale za chwilkę muszę zacząc pracować . Będę zaglądała jak będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dobra, Stonogo. :-) Spróbuj utrzeć mi nosa. (A stanie Twojego rachunku porozmawiamy kiedy indziej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Oczywiście że skromny, Pestko. Ale skromność ma bardzo różne odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Zachwyciłem się Tym, iż Pomorzanka zwróciła na mnie uwagę i zechciała nas o tym poinformować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------ja wiem że szybko piszesz trzy maile a ja jeden kiedy ja Ciebie dogonię już chyba 4 maile jestem za Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Odradzam, Stonogo. Czasy są bardzo głupie. Nie zdziw się, gdybym oddał. To nie dziewiętnasty wiek, kiedy kobieta mogła dać w mordę mężczyźnie, a on dalej okazywał swój zachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wysokie mniemanie o sobie wiesz...... ale tak to jest .... facet sam siebie musi dowartościowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - dzisiaj będzie mnie tu raczej mało ... pewnie dopiero po 12 wpadne na dłużej jak sie da ;) Więc hmmmm masz czas :D Ale może wesprzesz dziewczyny na topiku , w tych zaciekłych bojach z Psełdonimem ;) Ja odpuszczem z nim konwersację - wybitnie fecet nie jest w moim typie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Hmmm, a co Ty na to, Pestko, jeśli ja jestem w istocie wartościowy i wszelkie sztuczne zabiegi nie są potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdonim..moja drobna postura jest mylaca i mysle,ze nie zdazylbys oddac:) ale zyj w przeswiadczeniu,ze kobiety sa słabe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Czmok, Pomorzanko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Kobiety nie są słabe. Owszem, kobiety są cwane, chytre i podstępne. Co sobie uświadomiwszy, mogę się z nimi bez strachu zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Takie czasy, Pestko. Wszystko jest sztuczne. Żadnej naturalności. Sztuczność zawdłanęła naszym życiem. Sztuczność się wysadziła na normalność. Z drugiej strony moja sztuczność wobec sztuczności kobiecej ma się nijak. Zapewne ja dzisiaj przed lustrem malowałm sobie twarz chemią, Pestko? Nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Sam nie wiem, Stonogo. :-) Chyba jedno i drugie. Takie pomieszanie z poplątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×