Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pesteczko------------Malutka:) przepraszam wybacz mi wiedziałem żę tak to bedzie że poczujecie się zaniedbywane :) już się poprawiam dzień rozpoczęty z wami musi być piękny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz odchodzę w bólu :( z balastem winy jak ja mogłem aaaaaaaaaaa buuuuuuuuuu i kto mnie teraz przytuli :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś nio ja nie wiedziała że aż tak ci humor z rana poprawiam hihihihihihihihhiiiiiii ale cieszy mnie to ;) pestiucha,na obiad nie dotyarłaś w sobotę,a ja cały dzień takie pyszne rzeczy dla ciebie robiłam,gdzie ty była?????????? haaaa??????? ;) stonogo a kto ty?????????? bo cie jeszcze nie znam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w zapasie nie było innego????????????????????? chociaż eska byś puściła że cię nie będzie,ja tu świece zapaliła,ciepło jedzonko na stole,bukiet kwiatów w wazonie...... ;) cholera ...........o czym ja piszę????????????????? hahahahahhahahahahaahaaahahaaaaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja wzięła górę hahahahahahahahhahahahahahaaaa...... żarty oczywiście,mam nadzieję że zaraz nikt głupiego tematu nie podłapie.... śmiać się tu mamy,nie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uciekam ----------Pesteczka focha ma na mnie wiec spadam :)żart ale muszę uciekać :) miłego dnia dziewczyny pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę odskoczyłam od tematu ;) Nie niestety mało będzie mnie :( Pestuś - na Małego nie mozna sie gniewać ;) Makarenko witaj 🌻 Mały😘- wiesz za co... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------hmmmmmmmmmmmmmmm nie bardzo wiem ale dziękuję .........kurcze wygońcie mnie kopniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - no przecież nie będę Ciebie wyganiać ;) - jesteś tutaj przecież na stałe ?;) ... zapomniałaś ???? Bez Ciebie ten topik to by nie było to samo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-------------------no teraz jak Ty jesteś mogę spokojnie lecieć dalej bo z Tobą się nie żegnałem jeszcze a za co buziak ? to w @ mi napiszesz:)miłej pracy i uśmiech prosze na buziach mieć cały dzień ja będę widział wszystko :) PA LASECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi już Kochana nie słodź :P :D to było napisane do Małego.... co to chce żeby go kopnąc.... haha ale my przecież takie delikatne wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×