Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Nie maluje? A może ma po prostu uczulenie na chemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie zawsze, Pestko. Niekoniecznie. Ja tylko z wielkim trudem dukam. Zdolność czytania zatraciłem jak niepotrzebną w świecie ruchomych obrazków oraz malowanek komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały smoczek... nie znam pomorzanki wiec nie wiem..ale sadzac z jej doswiadczen to głupia byc nie moze w przeciwienstwie do niektorych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim------------a myśl sobie co chcesz, mnie to nie interesuje ale nie wiem co chcesz uzyskać .Chcesz pokazać wyższość mężczyzn nad kobietami . Ja stawiam wszystkich na jednej linii to tylko kwestia odpowiedniego zrozumienia się wzajemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Rozumiem, Stonogo, że ja miałem być punktem odniesienia dla mądrości Pomorzanki? Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończąc temat.... moja siostra nie ma uczulenia na kosmetyki.... nie maluje się i jest piękną kobietą.... jak moja mama zresztą . koniec. Nie ma co robić masła maślanego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Czyli, Smoczek, Ty już zrozumiałeś kobietę... Przyjmij moje szczere gratulacje. Dokonałeś rzeczy wiekopomnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale Ty się malujesz, tak, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga-----------ja poznałem Pomorzankę dwa tygodnie temu właśnie tutaj bardzo miło zostałem przyjęty przez nią no i oczywiście nie zapomnę o innych .Ale ona miała odwagę powiedzieć mi że dając się w takie słowne potyczki nic nie wskóram a jedynie mogą doprowadzić do zniechęcenia innych chcących tutaj miło spędzić czas .Zrozumiałem to i nie traktuję tego jako ujmą na męskim honorze .Karzy popełnia błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... ale co masz na mysli? puder odpada.... cienie tez.... szminka wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie "karzdy", Smoczek, popełnia błędy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Właśnie, wszystko opada i spod opadu wychodzi na jaw naga prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej "karzdy: Psełdonimie niż "pomożanka" jak swojego czasu pisałeś :P A u nas spadł śnieg:) ... teraz jest piękna ciapa na drogach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Zalerzy, Pomożanko. Wszystko zalerzy od pónktó widzenia oraz poglądó na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No wiesz, Smoczek, chyba nie byłoby rzeczą słuszną, żebyś w kontekście "karzdego" błędu ortograficznego upierał się, że błędów nie popełniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Brawo, Pestka. Pogratuluj sobie bystrości obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie błedy to ja robie nagminnie i wcale sie nie wstydze,ze u mnie z ortografia od zawsze był klopot:) Smoczek... no widzisz... nie tylko u mnie ma byc zima. ja tez chce wiosny prawie tak samo jak i innego ciepla. :) wypilam juz 3 herbaty dzie pobije rekord:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Tylko z ortografią, Stonogo? Nie wstyd Ci się przyznawać do posiadania luk w podstawowym wykształceniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes beznadziejny. Nawet cieszysz się bo nie da się zTobą rozmawiać. I cały czas wszystkim chcesz udowodnić jacy są do niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kiciusiu :) No wiem , wiem że nas podglądasz ;) Fajnie że wpadłaś :) Stonoga - ja zawsze byłam dobra z ortografii ale też mi siębłedy zadarzają ;) Za to literówki robię koszmarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------------wiem że nie byłaś, mówiłaś że miałaś taki zamiar ale nie dojechałaś a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×