Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość pseudo pseudo pseudo
żółwica może panom drzwi otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - miałaś iść juz spać ;):D:D:D Ja już siepowoli zbieram , chcąc nie chcąc i tak jutro o 6 pobudka .Chyba że synek będzie miał dzień dobroci dla mamusi ;) Dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo brat pali papierosy i mam tu mgle :) stare dzinsy,ale dopiero eraz zauwazylam,ze mi bialy podkoszulek pofarbowaly :( a mialam nie wkladac czarnych ciuchow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwietniu kończy 5 ... ale szybko poszedł spać więc pewnie rano wcześnie wstanie :D Wywietrz porządnie pokój .... ja właśnie swój wymroziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki znowu powrót ze szpitala był w poniedziałek mam nadzieje że juz trzeci raz tam nie wrócimy, piszcie szybko co u was..... ale sie stęskniłam za wami.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja chiałam sprawdzić czy wy spac poszłyście a tu prosze łądny bajzel :) gdzie są te co podobno do 20 nie wytrzymają :p hehe i przez was wprowadziłam makarenke w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻🌻🌻 Wpadłam na poranną kawkę :) za oknem mamy piękną zimę tej wiosny ;) Makarenka z córeczka byłaś w szpitalu? Co sie stało ? Mam nadzieję że dzisiaj do nas zajrzysz ... No ładnie ja grzecznie wyłączyłam laptopa , a dziewczyny dalej buszowały ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam pięknie :) Pomorzanko mamy piękną zimę tak ślicznie śnieżek pada widoczność na 10m :(. A gdzie ta wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały 😘 :) - u nas i słoneczko i śnieżek sypie...a ktoś tu mówił o wiośnie na święta ;) Hmmmm niech sobie przypomnę ;) - Ty to chyba byłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebisniegu -🌻 no właśnie niby jeszcze mamy zimę - ale już tak wiosną troszeczkę zapachniało ;) A tu zonk :D śnieg spadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśnieg pada pada i to jak normalka to przecież marzec :)a w marcu jak w "garncu" Pomorzanko -------no bo kreska jaką u mnie masz jeszcze się nie skończyła :) a ja pamiętliwa bestia jestem :) ja nic nie mówiłem że bedzie piękna pogoda na święta :) A co z Makareną ? jest z córką w szpitalu ? mam nadzieję że to nic poważnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki wspominałeś coś o 20 C :D Hmmm i jak tu wierzyć facetom ;) No dobra co mam zarobić żeby tą kreseczke wymazać ? ;) A tak w ogóle za co ona była bo zapomniałam ? :D Może coś mi wmawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×