Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Dzieńdobry
a jak chcesz moją małpe do mosz gnomik77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg no ja tylko stwierdziłem jakie maile dostaje :P i to w jakich ilościach będzie coś ze 200 dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpy poszły :) gnomi do Cię miał być temat "nie o penisach", ale nie udało się wklepać - cały czas wskakiwało w okienko adresu więc odpuściłam i piszę o tym tu :D pestko droga a czy Ty wiesz co robisz?... ja się szybko przywiązuję a potem ... ;) :) jak gipsik podczytująca? da się wytrzymać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg jak to przetrawie i przerobie na myśli przewodnią to ci odpowiem :P ło matko kobiety czy wy nie możecie pisać bezpośrednio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakby zareagowały :D:D:D \"drogie dzieci dziś zajęcia w domu u pani profesor\" :D wybacz, ale jeszcze przez kilka dni pewnie o tej porze będę już bredzić od rzeczy ;) :) gnomi a może to spam a Ty tak od razu wszystko do siebie bierzesz ... :D no przecież napisałam bezpośrednio... bardziej juz nie potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywykłam do tego ze go posiadam juz mi nawet nie ciązy wczoraj zaliczyłam upadek ze schodów hehe bo chiałam byc zabardzo samodzielna ale żyje przypuszczam ze jak mi g sciągną to dalej zamiast chodzić bede podskakiwać jak zaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg piszesz tak bezpośrednio jak ja publikacje :P czyli jak jedno zdanie ubrać w stron kilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg to se poszło do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podczytująca, to może jeszcze na jakiś czas samodzielnośc odpuść :) gnomi no nie dobijaj mnie proszę Cię... ja inżynierem jestem i jestem baardzo konkretna oraz rzeczowa a z natury bezpośrednia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety podczytująca czasy "świetności" dawno za mną :D ale nic straconego najlepszą metodą na ww przez Ciebie atuty jak dla mnie są motylki w brzuchu ;) gnomi rerere :D pomorzanka, ale przecież Ty już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg jak na inż to mało konkretna jesteś :P pomorzuś 😘 dziewczyny wy mnie tym powabem nie prowokujta :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Przebiśniegu przez chwilkę mnie nie bylo, zawieruszam się dzisiaj nie wiadomo gdzie ;) Gnomuś - no wiesz ... jedyny mężczyzna w kobiecym gronie więc jak tutaj nie prowokować :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg re promorzuś kurna wy sęnademną biednym wygłodzonym znecacie :P ja was podam do towarzystwa opieki nad zwierzetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
podczytująca a jaki word żesię tak spytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×