Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka ---------przepraszam jestem zbyt drażliwy na tym punkcie wybaczcie i tak łagodnie napisałem choć już aż zagotowało się we mnie .Widzisz dawno mnie nie było ale i tak ciężko mi wyłączyć kompa co tu jest takiego że tak ciężko mi odchodzić :) Ale teraz już uciekam pa :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nikogo obrazić (mały nie bierz do siebie ;) ) ale mnie strasznie ciężko spotkać faceta z dystansem do świata i siebie samego - czy tacy w ogóle istnieją? :) i to na jakiejkolwiek płaszczyźnie, niekoniecznie związkowej :) pomorzanka może wielki szu rośnie pod Twoim dachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - rybki to taki szczególny znak dla facetów .Oni szczególnie chyba biorą wszystko do siebie . Cecha dosć ciężka w życiu , ale na pewno są gorsze wady ;) Mój Mały jest doby w karty wiec może rzeczywiscie jakiś magik mi rośnie ;) Muszę go chyba pod tym kątem rozwijać bo też juz nieżle radzi sobie w warcaby . Zjadłam śniadanko - troszke mi ulżyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmawiam sobie ze juz mnie nie rusza i układam sobie w głowie liste rzeczowych argumentów które przemawiają zdecydowanie przeciwko utrzymywaniu znajomości z tym panem hehe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podczytująca :) zdradzę wam mój sposób na nastrój ... odkryłam go ostatnio hehe (człowiek taki stary a ciągle się uczy ;) ) - po prostu sobie śpiewam - w tym tygodniu "zabiorę cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi" :D:D:D nie pamiętam jaki to tytół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!! nie dam już rady z tymi samochodzikami, może macie jakieś pomysły na zabawę z dzieckiem, 5 letnim chłopczykiem uwielbiającym samochody ale jak mama podpowie to chętnie, tylko że mamie wyczerpały sie pomysły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze, że na mnie to działa :) dostałam od kumpla, śmieszne: :D Wszyscy znamy te słodkie symbole komputerowe zwane "emotikonami", gdzie: oznacza wesoly oznacza smutny. Czasami pokazywane są w ten sposob: Ale czy ktos zna "dupokony"? No to jedziemy: (_!_) normalna dupa (__!__) gruba dupa (!) chuda dupa (_*_) boląca dupa {_!_} drżąca dupa (_o_) dupa kochająca inaczej (_O_) dupa bardzo kochająca inaczej (_(*)_) boląca dupa bardzo kochająca inaczej (_@_) dupa po biegunce (_qp_) dupa robiąca qp (_#_) skopana dupa (_$_) sprzedajna dupa |_._| płaska dupa (_!_) dupa blada (_!!!_) pijany w trzy dupy (_x_) pocałuj mnie w dupę (_X_) z dala od mojej dupy (_zzz_) zmęczona dupa (_E=mc2_) inteligentna dupa (_?_) głupia dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ja tą listę już miałam , teraz przeszłam do realizacji i będę twarda ;) Przebiśniegu - jejku co to by było jak ja bym zaczęła sobie podśpiewywać ;) Wszyscy inni dookola mnie, chyba by wpadli w depresję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - fajny sposób na poprawę nastroju, u mnie ze śpiewaniem kiepsko ale sobie coś ponucę, pomiędzy hasłami typu skreęęcamy w lewo....teraz prosto itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie mysle ze troche musimy przystopowac z tym pisaniem bo inaczej mamucia nigdy do nas nie dołączy ciągle edzie musiała cos doczytywać hehe tak sobie mysle ja tez chyba powinnam zacząć czytac od nowa bo juz nie pamiętam co było na pocztaku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środek - zabierz małemu prawko na dzisiaj i obiecaj, że oddasz jutro jak nie będzie dzisiaj męczył mamusi :) też uważacie, że nie powinnam mieć dzieci? ;) pomorzanka przypuszczam, że mam ten sam problem, ale generalnie się nie przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - dzięki za pomysły, samochód marzeń i wyścig mały kupi na pewno, ale z tym prawkiem....to hymm ciężko będzie:) zna sposoby na mamę, niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , dziewczyny tempo macie zabójcze ;) Do tego ciągle przychodzi do mnie szefowa i przeszkadza mi pisać:D Ta to ma do mnie cierpliwosć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - już próbowałam jak przeczytałam że Twój lubi, trochę pograł ale ponieważ mamusia raz wygrała to karty poszły precz, no i jak tu nauczyć dziecko życia? - mój chciałby zawsze wygrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo dzieje się z grami planszowymi, jak wygrywa to ok, jak przegra to już nie chce grać, a może ja go nie muszę uczyć przegrywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - u mnie to też nie odbywa się bez placzu . Ale nie ma tak lekko ,Mały musi wiedzieć że czasami też sie przegrywa . Ja ze starszym zrobiłam ten bład - i teraz jak przegrywa to potrafi wpaść w histerię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×