Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Dzieńdobry
a czty ja się złoszczę ja też czasem myuszę odleźć od kompa ale ja tak szybko się nie glebnę nie chce mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie że nie było - było było - tylko jak masz cierpieć to lepiej odpuścić ;) :) gnomi kurcze też bym chciała móc sie nie glebnąć, ale świadomość moja mnie dręczy ... 4.30 ... życie bywa okrutne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wychodzi, że musze se małą operacyjkę sprawić co by nie musieć czytać, czy jak???? Ale masz chody u dziewczyn, Dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg ja wstanę se kole 7 i powoli będę lazł do roboty tylko że już dziś mi się nie chce :P mamucia a jakie tam chody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj mamucia - poproś pomorzankę to Ci strzeli streszczenie i będziesz wszystko wiedziała ;) gnomi to i owszem - z obserwacji bo nie z autopski - wiem, że ma i to spore ;) czy ktoś mi powie dobranoc? może by mnie to zdopingowało ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - zapewniam, że to żadne cierpienie przynajmniej dla mnie, a moi współmieszkańcy... no cóż, niektórzy budzą się jak rykne śmiechem... Dobra, spadam dalej czytać; miałam dziś mało przyjemny dzień i zero natchnienia, to muszę nadrobić. Pomorzanka - spasiba za obszerny elaborat, zasiądę więc na szanownych końcówkach pleców i podumam, a nuż......... Dobranoc wszystkim. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg dobranoc wróc za parę minut jak się wyśpisz :P no dobra zostań jeszcze parę minut i idź spać :D nie przesadzajcie aż takiego to nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
mamucia dobranoc orzeszki witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy orzeszki pomimo delikatnie cichego wejścia zostałas zauważona ;) :) pestucha - podczytująca? :D oki oki już uciekam :) papapa kolorowych snów z bajerami życzę :) ehh i wizja świtu ... :D mamucia miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg słodkich snów po raz kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znowu chandrę...przypomniala mi sie poprzednia praca i to, ze szef mi sie wlamal na kompa i to, ze najwiekszy len w firmie mial lepiej niz ja...az sie pobeczalam. Mam obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg jak najbardziej i to kobieca kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
orzeszki nie martw się wszyscy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg mi o robotę chodzi :P kurna no jak nie jak tak a co mi po kobiecie z któą nie będę mógł se do knajpy wyskoczyć ja to chciałbym babę z którą można zaliczyć kilka knajp w ciągu nocy i się dobrze bawić niestety to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegu mi to by pomogla swiadomosc, ze kogos obchodze na codzień a Wy kiedys znikniecie i co? jak chcesz to napisz do mnie na celica malpka 02.pl Ja mam cos z emocjami nie tak i trzeba czasu na wyprostowanie tego, bo to nie jest normlane, ze majac dach nad glowa, talerz zupy, mozliwosc cieplej kapieli, bedac osoba niebrzydka, niestarą, mieszkajaca w stolicy tak sie zachowuję. A ostatnio nie umime inaczej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
orzeszki ty i tak jeszcze jesteś pikuś powiem to brutalnie ale dobitnie chłopa ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnomi jeśłi nie żartujesz to ja się zapisuję serio serio :) orzeszki nie martw się, napiszę napiszę, zobaczymy może pomoże chociaż troszeczkę :) jeśli jakoś Cię to pocieszy to znam osobę, która w takim stanie była ładnych parę lat a teraz ma się całkiem nieźle ;) 1 po czasie - będa karne ćwiczenia ;) czy jest ktoś kto mi przemówi do głowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg trzymam cię z słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×