Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Dzieńdobry
pomorzuś a czy ktos ci broni zjeśc przecież to jedna z nielicznych przyjemności życia...no prawie jedyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomek - mogę Ci tylko odkroić co nie co :P Przebiśniegu - tutja stanowczo za mało jest emotek ;) Nie jest ze mną aż tak żle - sól przy okazji też nieżle konserwuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w te tortile z mąki kukurydzianej wkładam miesko albo mielone albo piers kurczaka pokrojoną w paseczki oczywiście kazde mięsko jest podsmazone w dobrej marynacie dość ostrej a do tego do wyboru do koloru kukurydze nakłądam albo fasolke i pomidory ogórek konserwowy i i czego dusza jeszcze pragnie a na wieszch najlepiej sosik czosnkowy potem tak to zawijam w rulonik do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś wszystko zależy co rozumiesz pod pojęciem co nieco:P bo jak co nieco to będzie za mało :P to co3ja będę głodny chodził i tylko apetyta mi zwiększysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Pomorzuś i tu cię nie rozumiem :P jak można się tak katować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg jak to jak? normalnie? jeść się w końcu odechciewa a człowiek zwiewny i powabny ... ;) i motyle w sumie niewiele jadają ;) :D:D:D i o ile człowiek zdrowszy jest :) podobno jak organizm nie ma dostarczanych tych wszystkich odżywczych to zjada sam siebie a najpierw tye zepsute komórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - no licze jeszcze że kiedyś jeszcze ten przereklamowany towar mi sie trafi ;) :D Gnomuś - bo ja mam pewnie coś w sobie z masochistki :P:P:P Może pod innym wzgledem ktoś mi to wynagrodzi :P Podczytujaca - nie ma sprawy - naleśników to ja taka ilość mogę nasmażyć że starczy dla całej ekipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - więc jestem na dobrej drodze :D Kiedyś na pewno umrę zdrowsza :) Podczytujaca - nie , niestety -ale to chyba nie problem ? Zmiana mąki czy jeszcze czegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - i tak zawsze zrobi mi się ich dużo zadużo :D Ostatnio dorwałam taki przepis z farszem z ryby w puszce . Podobno pychota - ale jakoś nie potrafie sie na to odważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Nie no przebiśnieg jak to przereklamowany kurna to jedyna przyjemnośc mojego życia którą mogę prawie bz ograniczeń stosować i to bez konsekwencji a wy mi mówice że to przerekalmowane. pomorzuś ale to już za dużo takie katowanie jest po prostu nie ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - wkleje Ci za chwilkę na gg -ok ? Gnomuś mi sie wydaje że Przebiśnieg o innych przyjemnościach mowiła - dla nas niedostępnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg jak dla mnie to prawie jedyna inne przyjemności wymagają paliwa albo są obciązone konsekwencjami jak kac czy bolace nogi a to mrrrrrrrr zgłodniałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś niestety też tak przypuszczam ale co tam ta faktycnie przereklamowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×