Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ja lubiec lubie prawie kazda z tym,ze niewiele moge jesc :( milosc zycia to moze i ja zaczne mylic nr gg :) bo jak myle nr telefonu to zwykle sa to zonaci faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny nie wkręcajcie sie zbytnio :D:D zostanmy dziś na ziemi i jeszcze kwiat dla Gnoma na forum za spis tresci :D:D:D 🌻 chociaż pewnie lepsze było by piwko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja miałam ostatnio taki przypadek, że byłam święcie przekonana, że numer znajomego - zorientowałam się po 3 dniach... intensywnej korespondencji sms'owej hehe ale nie wiem czy żonaty był - Ty stonoga pytasz? podczytująca - marzenia nic nie kosztują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam ale jakos sie tak dzieje:0 ostatnio jak pomylilam nr to trudno bylo zeby gosc sie nie zorientowal i wyprowadzil mnie z bledu :0 ale pislaismy jeszcze jakis czas:) znam historie jego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też był jasny tylko nie wymagał rzadnych konkretnych danych - takie tam wiesz - bajdurzenie :) więc bajdurzyło się przyjemnie ;) a kto to Tobie napisał, że masz do niego nie pisać? jeśli mogę spytać(bo jak dla mnie tekst "póki co" to raczej niczego nie zmienia) facet w radyju powiedział właśnie, że zgadza się na refundowanie in vitro pod warunkiem, że urodzą się wszystkie dzieci, które w skutek prób powstaną... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) pan od poki co juz wyjasnil sprawe. ale niesmak zostal i wojna trwa.nie ma zawieszenia broni. to ktos dla mnie wazny ale w 2 strone jak widac to nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj starszy błysnął humorem ;) Usłyszałam tekst : \"Specjalnie mnie urodziłaś, żebym musiał twoj dom sprzątać :P \" Jestem wyrodna matka😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, moi chłopcy są genialni ;), starszy znajdzie zawsze jakiś argument ,żeby nie sprzątać- ale mimo wszystko odgruzował troszkę pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Podczytująca , noga do góry a jak śpisz to chociaż poduszkę pod nią połóż . Przebiśniegu - żeby one tak z innych rzeczy były takie mądre ;) Ale nie powiem , rozbawił mnie tym mój synek ;) A jak Twój kręgosłup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręgosłup bez zmian - staram się nie myśleć ... nastrój bez zmian - emocje mnie omijają w ramach rozpieszczenia siebie robię dziś krewetki - macie ochotę? :) podczytująca a jakie wieści z frontu uczelnianego? pomorzanka pierwszy dzień w pracy minął szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - za krewetki ślicznie podziekuję ;) - jakoś nie mam do nich przekonania :) W pracy dzień minął szybciutko - ale z każdą godziną nastrój mi siadał , za dużo chyba myślałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co chyba zajme sie dobieraniem ludzi w pary hehe własnie odniosłąm sukces w tej materii namówiłam koleżanke w pracy na pewne wariactwo ze sie tak wyraże jezeli hehe i ona dziś dzwoni z podziękowaniami bo dzięki mnie poznała super faceta no i wiecie motyle w brzuchu i takie tam :D:D miło ze komus jest wesoło dzięki mojemu doradztwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była sprawa indywwidualna hehe ale sie ciesze no i ten facet z którym sie teraz spotyka to jeszcze strazak wiec wogóle juz kazałam jej załatwic kolege hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×