Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzance spacer troche sie przedłużył :) ale ma dobrze :) Stonoga fajny ten kuzyn ;) Uciekam pomału dziewczyny, do usłyszenia....jakoś :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo fajny:) rodem z filmow o dzikim zachodzie.mialby niewielu konkurentow do roli stalowej lydki :) pomorzanka a co Ty tam kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek miłego popołudnia🌻 Stonoga -a tak rozglądałam się za adidasami dla mnie i spodniami dla chłopców . Adidaski fajne znalazłam , za to jeśli chodzi o spodnie to porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj akurat nie muszę "łowić" - opcja Kup Teraz ,klik i może być moje . Zapłata przez Inteligo , dostarczą do domu i nie muszę wychodzić z domu żeby ubrać sie od stóp do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolę kupować w sklepach , nie ma jak to przymierzyć . Tyle rzadko mam okazję spokojnie sobie pochodzić po sklepach i poprzymierzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam z tego powodu pustą szafę ;) Zmykam powoli do domku , miłego popołudnia Stonogo ... i wszystkim pozostałym też :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga , pracuję do 15 ale wyjeżdżam troszkę szybciej zawsze bo nie mam ochoty stać w korkach ;) Żal mi czasu :) Kurcze , byłam w mieście po buty z małym - nie dość, że z nim się nie da spokojnie pooglądać bo nuuuuuudno ;) to oczywiście nic sobie nie znalazłam :O Chyba wybredna jestem jakaś ;) Ale odkryłam nowy sklep . Mają tam firmówki z końcówek serii i ekstra ceny są . Na prawdę okazja np . adidasy Reeboka za 89 zl . Musze tam na spokojnie iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 No co Ty mówisz ? Cieplutko jest i slońce pięknie świeci .Zero chmurki na niebie :)Wczoraj za lekko ubrałam się do pracy , dzisiaj cieplej i już jestem ugotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oddam Ci swojej pogody ;) Najwyżej mogę porządnie dmuchnąć i może słoneczko do Ciebie doleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tylko czy moje płuca to wytrzmają ;) Kurcze , znowu mam negatywny stosunek do pracy ;) Jakieś lenistwo przez ta wiosnę mnie ogranęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały dzisiaj do lasu z przedszkolem pojechał i właśnie sie obawiam że za lekko go ubrałam, ale pocieszam sie tym że dzieci to cały czas w ruchu, tylko żeby nie padało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Środek 🌻 Na pewno za lekko małego nie ubrałaś , chociaż w lesie jest zawsze kilka stopni mniej . Pewnie tylko po obrzeżach będą chodzić, co i tak nie uchroni Ciebie przed tym że synek na pewno przyniesie Ci do domu z wycieczki jakieś "skarby" typu szyszki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy Wasze dzieciaki mają ogrody w przedszkolach, w których rosną kwiaty i czy np. mają zajęcia terenowe typu wysiewanie nasionek, sadzenie roślinek, podlewanie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuchy kolejne z cyklu randkowych podrywow wczoraj jakis facet stwierdzil, ze jestem wybiorcza i nie ma co ze mna rozmawiac:) i powiem szczerze,ze nie wiem o co chodzilo jak sie zaglebie myslami:) w rozmowe:) chyba o to,ze powiedzialm,ze jak nie ma zebow to nie mamay o czym rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×