Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

stonoga wieczór to będzie jak się porządnie ściemni :P jak na razie popołudnie późne bo późne ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję wzajemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tak sobie siadłam na chwilę i myślę... wiele osób, sytuacji i rzeczy w życiu mnie zawiodło ale jeszcze nigdy moje własne ciało... w ostatni wtorek przesadziłam w pracy i w środę ledwo dowlokłam się do apteki za rogiem :( skorzystanie z toalety urasta do rangi wyprawy wysokogórskiej... tak sobie czytam o tej mojej przypadłości i ogarnia mnie coraz większe przerażenie muszę chyba poszukać jakiegoś topa dla ledwożywych :( pozdrawiam mam nadzieję, że Wam się wiedziej lepiej lub gorzej, ale do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tak na moment :D przebiśnieg trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Stonoga - ja też się cieszę że w końcu jestem w pracy ;) -odpocznę ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 U nas mgliście na razie ... ale już widać przebłyski słoneczka :) Zdążyłam się już tak naśmiać w pracy ,że makijaż mi cały spłynął ;) lubię te nasze na wpół robocze poranki w pracy przy kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem , dwa dni będę z chłopcami a dwa dni teoretycznie mają być z tatą . Niestety jak na razie mój długi weekend to czysta improwizacja ;) Dużo zależy też od pogody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na pewno będzie fajnie i wybawisz się za wszystkie czasy :) Ja żałuje ,że mam całą rodzinkę tutaj ... nie mam gdzie skorzystać z gościny choćby na dwa dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szukasz już nowej pracy ? O ile pamietam miałaś zamiar zacząć rozglądać się za jakąś bardziej interesującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę za szybko minął :) trochę wypoczęłam, przemyslałam kilka spraw, pobawiłam sie w samochodziki i NIE TYLKO :), byłam na majówce, na grila się załapałam, zleciało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to będziesz miała pewnie ten sam problem co Orzeszek :( Środek - ale najważniejsze ,że wypoczęłaś . Ja po weekendzie jestem najzwyczajniej w świecie zmęczona :) Witaj Podczytująca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Pomorzanka ja zawsze uważałam że po weekendzie (jeszcze takim długim) powinien być dzień dodatkowy żeby po nim odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×