Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytująca - ja ostatnio tylko analizuję, i już jestem zmęczona samą sobą :) przydałby sie ktoś kto by mnie mocno kopnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zrozumiał chyba dopiero w momencie kiedy dostał pozew rozwodowy . Do tej chwili traktował wszystko jako okres przejściowy i że mi przejdzie ;) Ba , nawet wymyślił sobie żebyśmy zdecydowali sie na trzecie dziecko . Bo wg niego jak baba sie nudzi to trzeba machnać jej dzieciaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Pomorzanka - mój też wspomina o drugim dziecku bo to ponoć moje wielkie marzenie jest, może było, ok, ale juz nie teraz, on delikatnie mówi że dzicko cementuje związek, ha ha ha uzależnienie chyba cementuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na okuliste z NFZ czekalm miesiac.znaczy zapisuje sie z miesiecznym wyprzedzeniem. wiec nie jest zle:) i mam wizyte 16 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że choć stomatologa załatwiłam, Pomorzanka czy Ty byłaś już z małym u dentysty, mój cos wspomina ze go ząb boli, ale miętosy zaraz wcina, więc juz nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek , niestety nawet dziecko nie jest w stanie scementować rozsypującego sie zwiazku . Wiesz dlaczego był mój młodszy synek? ... bo myślałam dokładnie tak samo . Po urodzeniu jego to już dokladnie się wszystko rozsypało a mój eks był jeszcze gorszy . Stonoga - to pozazdroscić ... na ksiażeczkę u nas kolejki są od 4 rano ... Zreszta na Pomorzu w ogóle jest chyba najgorzej działająca Słuzba Zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ma zdrowe ząbki , nie zauważyłam żeby cokolwiek się tam działo . Ale on prawie nie je słodyczy . Nie lubi , dziwny jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście maja to zapewnione w przedszkolu .Mały jest w przedszkolu integracyjnym i mają tam zapewnioną wszelką opiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - dentysta to mus prywatnie, ale okulista to tylko kontrola więc chciałam zaoszczędzić i do tej samej co byłam prywatnie iść teraz państwowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w sumie wychodzi na to ,że jeśli potrzeba iść do specjalisty to tylko prywatnie . Tylko nie wiem po co ja składki płacę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chyba nie ma szkoły z klasami integracyjnymi . Przynajmniej ja o takich nie wiem . Czeka go najzwyklejsza podstawówki śladami starszego brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Integracyjne przedszkole ma dużo zalet ... począwszy od tego że są tam specjaliści typu rehabilitant , logopeda , pielegniarka , czy opieka dentystyczna do tego starannie dobrana kadra .No i chyba najważniejsze dla dzieci jest to że są razem i te zdrowe i te chore . Zresztą dzieci nie zauważają "inności" rówieśników , na to najczęściej zwracają uwagę rodzice . Dla dziecka to zawsze jest zwykła koleżanka czy kolega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem:) mam na randkach profil..nie uzywany od dawna:) odezwal sie jakis facet, wymienilismy nr gg i zaczela sie rozmowa. gosc sie zdziwil,ze nie szukam meza! i zrobil mi wyrzut,ze zajelam jego czas, i jak sie chce bujac po portalach to moja sprawa ale on szuka kobiety do zycia. nie mozna zyc nie majac meza?? czy zycie to tylko to malzenstwo? czy ja jestem jakas inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, i wrażliwość dziecka zupełnie jest inna,uczy się pomagać i być tolerancyjnym, ale bardzo trudno u nas do takiej klasy się dostać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - faceci sami nie wiedzą czego chcą, gdybyś powiedziała że chcesz męża pewnie też byłoby źle, nie nadążysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można żyć nie majac męża . Zresztą ja też juz nie zamierzam wychodzic za maż, raz wystarczy .Co nie znaczy że zamierzam do konca życia być sama . Dokładnie Środek , to było moim zamiarem ... Zresztą starszy też w przedszolu miał dwie chore dziewczynki .I do tej pory opiekuje się słabszymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - zawsze można pofilozofować wspólnie :) może jaka super teoria z tego wyjdzie ;) na mnie sprzątanie niestety nie działa, nawet nad zlewem czasami gadam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaraz z koleżanką ,zmykamy na spacer - jest tak piękna pogoda że szkoda siedzieć w budynku :) Do pózniej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra poczytałam:) ale ciezko mi idzie:) słonce piekne az szkoda siedziec w tej mojej norze:( ale wyjsc niestety na spacer nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakos ten dzien minał:) ate 1.5 h jakos przesiedze :) znalzalam na Nk kolejnego zapomnianego kuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×