Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mnie kiedyś tak migrena w nocy powaliła ,że jak lekarka mnie zobaczyła od razu wypisała tydzień zwolnienia :) Nieżle musiałam wyglądać ;) Ale odpukać od jakiegoś czasu troszkę u mnie się uspokoiło pod tym względęm . A Tobie dokucza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej :D ale dziś piątek a ja jakoś nie mam koncepcji musze to przemyśleć pewno i tak sobie dziś do późna popracuję to gdzie się będę śpieszył :P robota nie zając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wiekszosć ma tak samo ;) . A ja zamiast spacerować i korzystać z pogody to siedzę przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się jakoś spcerować nie chce wole posiedzieć przed kompem :P w końcu człowiek musi mieć w życiu jakieś przyjemności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomek .. i potem wieczorem znowu to samo :P ... toż to już zakrawa na jakieś uzależnienie :P Idę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to idź jak masz chęć ja tam siedzę i nigdziue się nie ruszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna kobietka12
Ja też jestem po 30, mam męża, i co. Poczytajcie mój topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3741615 Też jestem cholernie samotna. I sama, bo mąż coraz bardziej na prace nastawiony. Może też powinnam zacząć szukać, ale nie męża, tylko...kochanka. Pozdrawiam babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga co hmmmmmmm-asz Kurcze poczułem się niepozdrowiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż żal siedzieć w pracy :) Pięknie jest :) Stonoga - to obcinasz na krótko włoski ?:) Gnomek -dalej jesteś na stanowisku ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga to nie do ciebie było :P pomorzuś ja po wszeczasy a właściwie dopóki nie padnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnom a ja myslam,ze do mnie ! ale w takim razie na przyszlosc bede cie ignorowac:P pomorzanka..chyba mi odwaga przeszla :) skroce tak z 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś ostatnio nie chce się Gnomku siedzieć :P ... chyba powoli wracam do życia :D Stonoga a może jednak zaszalejesz z fryzurką ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z kolorami narazie STOP wlasnie przez kolory musze pozbyc sie tych co mam albo chociaz czesci. ale troche sie boje tak drastycznie na krotkie:) jeszcze sie namysle, popytam. brat mi powiedzial kategorycznie,ze z krotkimi wlosami to nie baba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym kobietkom pasują krótkie włosy , innym lepiej w dłuższych :) Kwestia urody . Czyli tylko małe podcięcie Ciebie czeka ?:) Ja juz zbieram się do domku .. miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×