Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanyfacet

facet ktory naprawde sie zakocha bedzie ukrywal swoje uczucia

Polecane posty

Gość zakochanyfacet

kto sie z tym zgadza! ja uwazam ze jak facet naprawde sie zakocha to bedzie ukrywal swoje prawdziwe uczucia.Ci ktorzy na samym poczatku znajomosci pokazuja jak bardzo im zalezy to tylko udaja , facet zakochany nigdy by tak nie postapil mezczyna zakochany jest bezradny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradny102
ten, który nie kocha też je bedzie ukrywał ... i tez bedzie bezradny .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
nie uwazam tak. moj wyznal mi na poczatku bo nie mogl sie powstrzymac musial sie ze mna podzielic tym co sie dzieje w srodku a teraz jakby troszke sie wstydzi ze nie umial sie powstrzymac i ja dalej czuje ze zalezy mu na mnie choc nie jest juz taki wylewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitasrita
Zgadzam sie jeden bedzie ukrywał a drugi od razu Ci to pwie,co nie znaczy ze jest debilem ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
zreszta po co facet mialby udawac na poczatku w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanyfacet
Jowitasrita odrazu czyli po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanyfacet
daria11 prawdziwa milosc poznaje sie nie po jej sile lecz po czasie jej trwania! jak to po co zeby zaliczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
pozwolę sobie nie zgodzić się z tym Twoim twierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z zkaochanym facetem Ale i kobiety tak mają. Myślę że to raczej wynika z braku pewności uczuć tej drugiej osoby. Nikt z ans nie chce być wyśmiany. Potrzebujemy więcej sygnałów, które pozwolą nam nabrać pewności, że tej drugiej osobie zależy na nas. Ale spotkać takiego mężczyznę jest trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
zdrowy rozsądek. chcesz mieć szaleństwo miłości. chcesz bo nie wiesz co będzie gdy szaleństwo lub miłość zniknie. chcesz sygnałów bo patrzysz w tłumie. on daje sygnały bo w tłumie gna go do Ciebie pożądanie. pożądanie to nie miłość. szaleństwo miłości to zakochanie. ukrywanie uczuć to nie zakochanie bo brak pożądania. mienie wszystko w dupie to nie kochanie tylko dupa. "gdy nie ma już całego świata jestem bezpieczny dzięki Tobie, i dlatego wiem czym jest miłość". "facet"- z def. osoba płci męskiej. cechy charakterystyczne faceta: organy płciowe pozwalające zaspokoić lub pożądanie lub nakaz wparty do podświadomości posiadania dziecka. pyt: dlaczego tyle konfliktów jest z dialogu: chcę dziecka a Ty? kolejne pyt: "naprawdę się zakocha" kolejne pyt: przed kim ukrywa kolejne pyt: będzie ukrywal: jaki to czas i gdzie jest imperatyw i jaki kolejne pyt: "swoje uczucia" zadał bym więcej pytań ale nie chce mi się szukać w waszych wypowiedziach. kolejne pyt: co ma w dupie kolejne pyt: po co ten topik. kolejne pyt: dlaczego powyżej jest znak "." kolejne pyt: Kant uwarunkował imperatywy i na jakie kolejne pyt: dlaczego z Heglem wspólne było tylko pojęcie sprawiedliwości? cc, [nauka na czas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zaraz
nie zgadzam się ! ukryte uczucia świadczą jedynie, że nie można być w żaden sposób pewnym delikwenta. zakochany facet nie ukryje swoich uczuć, to niemożliwe bo w końcu przebywanie ze sobą odkrywa przed partnerką jego prawdziwe oblicze, pewne symptomy, spojrzenia, ton głosu, zachowanie, czyny... mój facet był zakochany we mnie od początku. gdybyście zobaczyli jak na mnie patrzył. kiedy patrzyłam na niego szybko odwracał wzrok. kątem oka widziałam, jak przygląda mi się, kiedy siedzieliśmy razem w kinie, byliśmy w domu, kiedy rozmawialiśmy. tego naprawdę nie da się ukryć, i zapewniam, że każda kobieta odkryje, czy facet jest w niej zakochany czy nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikanikann
mój mi zaczął oznajmiać uczucia po jakieś pół roku związku wcześniej mówił mi, że mu się podobam, że jestem wspaniała itp ale na wyznania miłości przyszedł czas po jakieś pół roku bycia już ze sobą zresztą mnie to też odpowiadało, bo dopiero jak go naprawde dobrze poznałam i pomieszkiwaliśmy ze sobą itp poczułam, że to naprawde ten i mogę mu powiedzieć te magiczne wyznanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
zakochany facet-> sluchaj moj mi powiedzial po zaledwie jednym spotkaniuwiem ze go pociągam nawet bardzo i on tego nie kryje ale wiem ze chodzi mu tylko o to by mnie zaliczyc o chce byc ze mna dobrze sie czuje w moim towarzystwie mowi mi o wszystkim to dorosly czlowiek . Powiem prawie wogole sie nie widujemy bo mieskzamy daleko ale planujemy sie wreszcie spotkac gdyby mu zalezalo tylko na jednym nie zwlekalby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
zależy od charakteru. Jedni mówią od razu- inni czekają latami. Co człowiek- to indywidualność w przeżywaniu stanów emocjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
enamorada do kogo to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co? kobieta ma sobie myśleć że: gdy facet mówi że kocha - to nie kocha a gdy nie mówi że kocha - to kocha taaaa.... a mówią (faceci) że to kobieta myśli pokrętnie :classic_cool: (że wywody autora a zwłaszcza szukanie wspólnego mianownika na podstawie jednostkowych przypadków to brednie, nie muszę chyba pisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter1
trtr co rajca to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CTW
zakochany facet to powod do zmartwień.. przyczepi sie taki, zagłaszcze Cie na smierc, a jak znajdziesz lepszego to powie ze jestes niczym "córa Koryntu" i zmarnowałas mu cala kariere zawodowa, życie i przez ciebie jest taki nieporadny, slaby psychicznie i nie ma kolegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie...
z tym co napisal zakochanyfacet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deodat
Wydaje mi się że 99% respondentów nie rozumie o czy tu mowa. Laski bardzo często łapą się na lep komplementów i tekstów w stylu jesteś niezwykła, piękna, cudowna, seksi, masze piękna to czy tamto, mógłybm utonąć w twoich oczach, na taką kobietę czekałem całe życie, jesteś inna od wszystkich, jak to możliwe że taka dziewczyna jest sama, twój były musiał być idiotą, że nie docenił tego co mia, faceci są chyba ślepi, uwielbiam jak to (coś tam) robisz, czy ty wiesz jak na mnie działasz?, żadnej innej nie pragnąłem tak jak ciebie i setki innych kiciorów w tym stylu na pierwszej, czy dgrugiej randce. Jeszcze gorzej, jak to "okazywanie uczuć" idzie w stronę dotyków i obłapiań i tekstów, że nie może się doczekać, aż będzie ci mógł pokazać, jak bardzo go kręcisz i jeszcze innych jawnie seksuanych aluzji, które nieopierzne sroki biorą za obajw adoracji, a może i płomiennej miłości. Facet, który wstawia takie teksty ma w tym praktykę, sadzi tak do każdej no i myśli głównie o łóżku. Mówienie i okazywanie prawdziwych uczuć nie przychodzi tak łatwo, myśle nawet, że im to uczucie jest silniejsze (mówię oczywiście o początkach) tym trudniej przychodzi jego okazywanie. Prawdziwa reacja potrzebuje też czasu na zbudowanie, a ludzie który mają więcej niż 19 lat i mają już coś za sobą wiedzą, że nie wolno/nie warto rzucać słów na wiatr, bo nei wiadomo jak będzie, bo posmakowali już porażek i wiedzą, jak trudno o prawdziwą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
deodat no ale ja czuje, ze mojemu zalezy na mnie, a to, ze sie zakochal wyznal mi po pierwszysm spotkaniu. Wiec jak to wyjasnic? on jest wrazliwym czlowiekiem i raczej romantykiem teraz np odnosze wrazenie, ze jest czasem zawstydzony, chcialby cos popwiedziec a potrafi sie zarumienic i nic nie powie, czesto prawi mi komplementy ale to raczej woli napisac tak wiec on z jednej strony jest wylewny a z drugiej wstydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
a i dodam ten czlowiek ma juz ponad 30 lat wiec nie jest wyrostkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskieoczka
ok juz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanyfacet
miłość tak- ona jedna nie podlega upływowi czasu trwa jeśli jest-jest wieczna jesteś w moim tętnie odkrzykującym sobie powracającym do siebie wiecznie pamiętającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalkaJagiellońska
Ale w sumie co z takim facetem? W końcu coś zrobi czy będzie czekał latami, aż mu przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku lepiej ukrywać....i sondować czy coś kiełkuje w kobiecie;)))Jeżeli są na to szanse, to czysta przyjemność i wtedy można rzucić wodzę wyobrażni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagietownica
a moj facet w ciagu trwajacego 2 lata zwiazku ani razu nie powiedzial, ze mnie kocha... generalnie w ogole nie mowil o uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj Mężczyzna...
nigdy nie był moim, ani ja Jego kobietą, zniknęliśmy sobie jak poranna mgła,,,casem tak byc musi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamsieeeee
a jak facet milczy juz misiac? co to znaczy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×