Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanyfacet

facet ktory naprawde sie zakocha bedzie ukrywal swoje uczucia

Polecane posty

Gość gość
Wiem ze przez wyznanie uczucia moze skończyć sie tez przyjaźń. Ale jak nie zrobisz tego kroku nie dowiesz sie nigdy, moze warto spróbować sie przełamać i powiedzieć co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wiem co zrobię. Mam jeszcze całe 2 dni. Wiem, że zakochał się w innej. W takich wypadkach faceci raczej lekceważą takie wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro wie ze nie ma szans by byc w mężatką moze akurat przyjmie Twoje wyznanie ? Fakt ze to,moze,byc szok dla niego ale myslę ze będzie dobrze miedzy wami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to zależy od indywidualnych cech charakteru. Ale z jednym się zgodzę (i nie zależy to od płci): ludzie, którzy odkrywają w sobie poważne uczucia wyciszają się, nawet ekstrawertycy i przebojowe popularne osoby (tzn. przestają być krzykliwi i głośni, przestają się wygłupiać, żartować, skupiają się bardziej na słuchaniu, obserwacji otoczenia i samokontroli, czyli zwracają uwagę jak są odbierani - szczególnie w towarzystwie osoby którą darzą uczuciem, albo są bardziej w swojej głowie, zamyśleni - kiedy są ze znajomymi ale bez tej osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam mocno za Ciebie kciuki dzisiaj. mam nadzieje ze podjęłaś decyzję co dalej z waszą relacją i wierze że cokolwiek postanowiłaś zrobisz to w zgodzie z własnym sumieniem. powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko jeśli jescze jestes tutaj proszę opisz swój wczorajszy dzień. Czy rozmawiałaś ze swoim kolegą odnośnie waszego uczucia/wyznawałaś mu je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze tutaj koleżanko? Wyznałaś mu swoje uczucia względem niego czy jednak nie? Jak wasza znajomość sie aktualnie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze wszystko ułożyło się po twojej myśli skoro juz tutaj nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze bo nie wiem co myslec,moj kumpel po 2 latach wyznal ze mu sie od dawna podobam,byl pijany jak mi to wyznal,powiedzialam mu ze tez bardzo go lubie,gdy to uslyszal byl tak szczesliwy jak nigdy,bylo to takie urocze,przytulil mnie,trzymal za reke,nie chcial mnie puscic,zaczal mnie calowac po szyi,troche sie wyglupil bo wczesniej mnie nawet palcem nie dotknal,z trudem mu przychodzilo odzywanie do mnie,jest tak wstydliwy,pytanie dlaczego teraz milczy?wytrzezwial i co?dotarlo do niego co zrobil i sie znow zamknal w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393

Bardzo ciekawa teoria ciekawe ilu facetów się z tym zgodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×