Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanyfacet

facet ktory naprawde sie zakocha bedzie ukrywal swoje uczucia

Polecane posty

Gość gość
A znacie sytuację kiedy to żonaty facet ukrywa uczucia? Bo ja tak . Od 3 lat. Czuję to..tęsknię a mimo to nie zrobię niczego w tym kierunku. To nie ma szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś d**ek. Tylko d**ek skreśla wszystko na samym początku. Bo tak naprawdę sam nie wie czego chce. Prawdziwie kochający facet walczy aż wygra tę miłość i ma ją do końca swoich dni. Prawdziwie kocha się raz na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie możecie być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham pewna kobiete juz 2,5 roku ponad i nie mogę przestać ale nie byliśmy razem i nie mozemy być. Za późno ją spotkałem :( ona ma juz męża a od niedawna dziecko. Nie mogąc sobie z tym poradzić postanowilem urwać kontakt. Choc wcześniej proponowałem Wiele spotkań ona zwykle odmawiała wiec stwierdził rm ze nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - masz rację, że urwałeś kontakt. Jesteś mądrym mężczyzną. Na pewno spotkasz jeszcze miłość swego życia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:15 dziękuje za słowa otuchy, ale raczej ja już chyba nie wierzę w miłość. Wątpię, że przydarzy się mi jeszcze bo o tamtej nie moge zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zachowuje się facet względem kobiety do ktòrej coś skrycie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochany mężczyzna adoruje kobietę tak mi się wydaje, aczkolwiek jest wiele cech., które o tym świadczą. Mężczyzna, który wiąże poważne plany z daną kobietą, zawsze stara się wprowadzić ją w grono swoich znajomych. Nigdy jej nie izoluje od swojego otoczenia, nie ukrywa i nie wstydzi się jej, bez względu na to, czy jego bliscy ją akceptują, czy też nie. Mężczyzna zakochany w kobiecie, zawsze chce ją lepiej i bliżej poznać. Wypytuje ją o życie, pasje, upodobania i wykazuje autentyczne zainteresowanie, gdy ta opowiada o sobie. Jeżeli on stawia na pierwszym miejscu Twoje potrzeby, robi wszystko, żebyś tylko była szczęśliwa, a w chwilach Twojej słabości jest zawsze obok, uspokaja Cię i pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mężczyzna jest zajęty, a czuje coś do innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak patrzy zakochany mezczyzna na swoja ukochana kobiete, jaki to jest wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 myślę ze mniej więcej to samo co napisała osoba 12:31 tylko ze bardziej dyskretnie jeśli facetowi się podoba kobieta to najłatwiej to poznać po tym ze często ja przytula stara się z nią zaprzyjaźnić poświęca jej jak najwięcej czasu i mówi ze zawsze może na niego liczyć i jest gotowy pomóc jej o każdej porze dnia lub nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze kazdy facet wyzna swe uczucie bo życie jest tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczucia związane z miłością u faceta są takie same jak u kobiet Zauważysz to wtedy, kiedy będzie widać, że mu na Tobie zależy ;). Tzn kiedy będzie się starał itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skryty facet może ukrywać swoje uczucia do kobiety którą pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak odkryć karty takiego skrytego i zakochanego faceta? Czy można go jakoś delikatnie zdemaskować? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć mysle ze kazdy przypadek jest inny. Najlepsza bylaby szczera rozmowa jednak niewiele osób ma aż tak stalowe nerwy :) mozna tez probowac wypytać przez znajomych czy faktycznie ta osoba sie nam podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli kobieta jest zakochana do szaleństwa w facecie, z którym się przyjaźni (oboje wolni), czy powinna wyznać mu swoje uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzy zakochany mezczyzna na swoja ukochana? Po czym poznac, ze jest zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 jesli oboje są wolni jak najbardziej mozesz wyznac uczucia. nie wysmieje cię przecież, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 2 osoby są wolne uczucia mozna wyznać co innego gdyby jedna z nich byla zajeta/zonaty/mężatka wtedy nie ma to sensu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Oboje jesteśmy wolni ale boje się, ze jak wyznam mu miłość- wykpi się albo wyśmieje i nie potraktuje tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwagi. Do odważnych świat należy :) a jakie Ty wyczuwasz od niego sygnały: on jest Toba zainteresowany? Poświęca Ci swój czas, pomaga? Jeśli tak to juz za 2 dni Walentynki jest okazja, okaż uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to wirtualna znajomość. Poznaliśmy się dokładnie rok temu w necie- w Walentynki. Myślę, że trochę rozminęliśmy się w uczuciach (u mnie to nie jest tak szybko a on zauroczyl się od samego początku i potem mu przeszło). Teraz jest to "solidne friend-zone" i dlatego boję się, że jak wyznam mu, ze się w nim zakochałam- on to zlekceważy tym bardziej, że zwierzył mi się, że sie zakochał. Raczej więc już "pozamiatane". Poradźcie coś! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko a moze on zakochał sie wlaśnie w Tobie?? :) walentynki to dobry moment na wyznanie uczuć, daj znac co postanowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wiem na pewno, że nie we mnie i wiem też, że ta kobieta ma męża, więc raczej jest to dla niego "nieszczęśliwa miłość". Na moje uczucia raczej zareaguje obojętnie albo obróci to w żart- tak myślę. Proszę- doradźcie coś! Do Walentynek (to nasza rocznica poznania!) jeszcze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej trzeba wyznać uczucia. skoro on jest nieszczęśliwa e zakochany w mężatce tym bardziej potrzebuje kogoś kto pomoże mu o niej zapomnieć. miłość odwzajemni po jakimś czasie, będę trzymać za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - kilkakrotnie wyznawałam mu swoje uczucia tak "między słowami" (doskonale wiedział o co chodzi!) i zawsze "zbywał mnie ", choć zapewniał i nadal zapewnia, ze mnie szanuje i jestem dla niego ważna. Boję się, że tym wyznaniem wprost wszystko popsuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×